Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogy fogadjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogy fogadjátok, ha más férfiaknak is tetszetek?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseket kelt bennetek egy bók, egy-két elismerő pillantás, egyértelmű utalás, vággyal telt szemek férfitől, aki nem a férjed?:)

2015. márc. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
55%

"egyértelmű utalás"?


Ez már szexuális zaklatás kategória.

A "jó az új frizurád, ruhád" még ok, de "jól a feneked ebben a nadrágban" + kacsintás vagy hasonló dolgok, az már nagyfokú taplóság.

2015. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
56%

A #21 vagyok, de egy másik 72%-os. Van némi igazság abban, amit mond.

Hogy hangzik pl. az, hogy "Gáborka, ma jól jól nézel ki".

2015. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
74%

"Megnevettetni egyébként férfi is tud férfit, nem is akárhogyan, szerintem ez semmi különös, én meg tudok nevettetni nőket is:D"


Igen, és bárki meg tud dicsérni bárkit. Az, hogy meg tudsz nevettetni valakit, akit szeretsz, sokkal nagyobb dolog, minthogy feszes a feneked. Ezért mondtam el, hogy nekem pl. ez a bók. Nem az, ha végigmérnek. Bárkit végig lehet mérni. Nagyon sok szép és csinos nő szaladgál az utcákon. Meg ha leszek olyan öreg, hogy a seggem a földig lóg, szeretném, ha akkor sem hagynának el, mert már nem éri meg velem lenni, mert senki nem néz meg.


Engem maga a gondolat megaláz, hogy a kedvesem azt gondolja: "de jó, olyat dugogatok, akit más is dugogatna". Mintha ez értéknövelő lenne. Nem akarom, hogy más férfiak véleménye befolyásolja őt. És ha nem néznének meg, elhagyna?

2015. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Mind jól esik, amennyiben nem tolakodó jelleggel történik (nem szoktam durván flörtölni, vagy a férjem letagadni sosem). Szeretem magam vonzó nőnek érezni. Én pl. annak is örülök, amikor a férjem meséli, hogy az üzletben hogyan flörtölt vele az eladólány, mert az is jó érzés, hogy ő jó benyomást tesz másokra.
2015. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Nekem a "feszes a feneked" a bók és minden hasonló. Az hogy ki vagyok és milyen a személyiségem, azt max: többszöri mély, bizalmas beszélgetés után tudhatná az illetô. Én pedig ilyen beszélgetésekre nem adok alkalmat, mert nincs rà igènyem, szeretem a párom nagyon.
2015. márc. 13. 16:31
 26/51 anonim ***** válasza:

Csak a férjem bókjai, nézése stb esik jól. Engem más férfitól nem érdekel semmi. Kifejezetten kellemetlen érzés volt amikor bepróbálkozott valaki. (tudta is, hogy férjnél vagyok)

Pedig alapvetően helyes volt, mert nyilván van szemem, látom, de semmit nem váltott ki belőlem.


Ha szingli lettem volna, nem lett volna akit szeretek, akkor biztos ébresztett volna vágyat bennem. Bár barátnője volt akkor, szóval a kapcsolatba nem mentem volna bele semmiképpen.

2015. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

Naa holgyek a feszes feneket, azert ne becsuljuk le, igenis jol esik ha valaki megdicseri.. lehet az no vagy ferfi. Egy feszes fenekben komoly munka van kerem szepen.

Viszont erdekes, a baratnomnek szep es nagy mellei vannak, hat mondhatni a pasik 99% azt lesi. Egyszer mondta is nekem fajo szivvel, hogy milyen jo neked mindig a szemedet dicserik, es rad figyelnek. Bezzeg nalam a csocsomnek koszonnek vissza.

2015. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
hát, már bocsánat, de nekem is mondtak már olyat a kollégáim, hogy jó a popód és nem éreztem se nagyfokú taplóságnak, se szexuális zaklatásnak. Jójó, fura, de azért ne menjünk át h*lye p*csába, hogy ilyenen felkapjuk a vizet :) Egyébként pedig van 2 meleg kollégám, akikkel nagyon jóban vagyunk, szinte összenőve járkálunk mindenhová 3an és ők olyanokat is szoktak mondani, hogy jó a csöcsöd ebben a felsőben. Na tőlük meg mégis hogyan venném zaklatásnak? :D
2015. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:

"Nekem a "feszes a feneked" a bók és minden hasonló."


A konditeremben, de nem a munkahelyen a kollégáktól és ügyfelektől. Elképzelem, egy tárgyaláson, hogy ilyent mondanak :D

2015. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
:D
2015. márc. 13. 17:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!