Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogy fogadjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogy fogadjátok, ha más férfiaknak is tetszetek?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseket kelt bennetek egy bók, egy-két elismerő pillantás, egyértelmű utalás, vággyal telt szemek férfitől, aki nem a férjed?:)

2015. márc. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Sajnos hiú vagyok, és imádok elismerő pillantásokat, bókokat kapni (magamban egészen meg is vagyok sértődve, hogyha valamiért rossz napom van, és látszódik is rajtam. :DDD). De ennyi, többet nem jelent. Az, hogy ezek jól esnek, nem jelenti azt, hogy elcsábítható vagyok. A leszólongatás, füttyögés már más kategória, és kimondottan idegesít.
2015. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Nalam a flortoles azt jelenti, hogy viccesen, ketertelmuen teszunk utalasokat arra, hogy tetszik a masik, de ez nem azt jelenti, hogy barmi is lehetne belole.

En ezt artatlan flortnek hivom, ami egy kapcsolatban szerintem belefer.

Innen persze tovabb lehet lepni, ha valaki akar, de nekem arra nincs szuksegem es ez altalaban tisztazva is van.

Tudom, masoknak meg a csok is flort kategoria, de szamomra az mar felrelepes.

2015. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
52%
Tehát a bók elfogadható, ha egy öltönyös pasastól kapod, akivel amúgy lefeküdnél, de egy munkásembertől nem, mert attól nem akarsz semmit. A munkásember undorító, amiért kimondja, amit az öltönyös gondol.
2015. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
33%

Jesszus, sokan meg se érdemlik a bókokat! Bár szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy 2 féle nő ír/mond ilyet:

1, akinak bevan nőve a p*nája

2, aki olyan ronda, hogy a ferfiaknak eszük agaban nincs a külsejét megdícsêrni. Ez a nő ilyen kijelentésekkel akarja maga és a külvilág előtt elkendőzni azt, hogy amúgy meg örülne, ha észre vennék őt, mint nő. Ilyeneket mond, hogy "én megalázónak érezném", holott az számára az igazán megalázó, hogy körülötte csinos nők vannak, akik szinte naponta kapják a bókokat, ő maga meg semmit...

2015. márc. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
43-as, nem tudom, hogy ez kinek szólt, de az elismero pillantás, és leszólongatás kozotti kulonbség a stílusban van, nem abban hogy ki mondja (ha nem tunt volna fel). Ez az eloítélet a te fejedben létezik. Mintha egy oltonybe bújt ember nem tudna kozonséges lenni...
2015. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Már hozzászoktam, hogy mindig megnéznek utcán. : > Jól esik, nyilván, főleg hogy az arcomat nézik. A munkás-melós féle beszólogatásokat viszont nagyon nem tolerálom. Ha látom előre, inkább átmegyek az út túloldalára :S
2015. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

"Jesszus, sokan meg se érdemlik a bókokat! Bár szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy 2 féle nő ír/mond ilyet:

1, akinak bevan nőve a p*nája

2, aki olyan ronda, hogy a ferfiaknak eszük agaban nincs a külsejét megdícsêrni. Ez a nő ilyen kijelentésekkel akarja maga és a külvilág előtt elkendőzni azt, hogy amúgy meg örülne, ha észre vennék őt, mint nő. Ilyeneket mond, hogy "én megalázónak érezném", holott az számára az igazán megalázó, hogy körülötte csinos nők vannak, akik szinte naponta kapják a bókokat, ő maga meg semmit..."


Az nem opció, hogy nem ismersz mindenfajta nőt? Nem is tudom, hogy felnőtt embereknek azt állítom, hogy zavar, ha nyalják a seggem, nem hiszik el. Mintha azt állítanám, egyszarvúm van. Miért ne érezhetném megalázónak? Milyen jogon vonod kétségbe, amit érzek?


Szerinted válaszolnék itt, ha nem lenne ez az életemben probléma? És tényleg ilyen gyerekes indokkal jössz? Szégyellem, hogy nő vagyok, amikor azzal nyugtatgatják magukat mások, hogy biztos irigy a másik. Tudjátok, ez pont a bókok hozadéka. Mivel a férfiaktól bókokat kapunk a külsőnkre, a kislányok azt hiszik, a legbántóbb dolog, ha elveszik azt. Ezért van sok ostoba nő, akiktől ha eltér a véleményed, rögtön irigy vagy. Mire? Biztos van valamid, ami neki nincs, majd megtaláljuk. Az lehetetlen, hogy beszélgetünk, emberek vagyunk, eltérő véleményekkel. Nem... Biztos csinibb vagy, mint ő.


Engem nem érdekel, más mire büszke az életében, meg miből építi az önbizalmát. Leszarom. De ne higgye azt senki, hogy az én önbizalmam tőle függ. Ne higgye senki, hogy szívességet tesz, ha szépeket mond, mert nélküle nem tudnám, mennyit érek.

2015. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:
:) hát akkor éld tovább így az életed. Szíved joga. De akkor is vannak csúnyább és vannak szebb emberek. Ezen nem tudsz változtatni. Ha pedig valaki megjegyzi, hogy szép vagyok, akkor mosolyra fog húzódni a szám, mint sokan másoknak;)
2015. márc. 16. 12:15
 49/51 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy nincsenek szebb és csúnyább emberek. Azt mondtam, hogy ne kommentálják, hogy szebb vagyok. Más kapjon annyi bókot, amennyit akar, ha jólesik. Nekem nem esik jól, nem kérem.
2015. márc. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Írd ki magadra. :)
2015. márc. 16. 13:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!