Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felhozzam újra, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam újra, vagy ne beszéljek róla soha többet?

Figyelt kérdés
Férjemnek két éve voltak nőügyei, lebukott többször is. Nem konkrétan megcsalás, a szó fizikai értelmében legalábbis. Én akkor próbáltam vele megbeszélni, mi az oka, de ő hárított, hogy hülye volt, szeret, stb. Nem nagyon válaszolt a kérdéseimre érdemben. A dolgot lényegében a szőnyeg alá söpörtük és éltük tovább az életünket. Azóta nagyon igyekszik, látszólag minden rendben, de bennem egy csomó nyitott kérdés maradt, ami szerintem lassan, de biztosan megöli az iránta érzett szeretetet. Érdemes a részemről így két év után újra felhozni a dolgot, hátha ennyi idő elteltével felvállalja azt is, amit akkor nem mert, vagy hagyjam annyiban és éljek tovább a meg nem válaszolt kérdéseimmel?

2015. márc. 14. 17:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%
ha eddig nem hoztad fel akkor most miért akarod?
2015. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
24%
az ilyen dolgokat vagy egyből vagy soha
2015. márc. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert anno többször szembe hazudott, hogy mentse a helyzetet. Csak akkor ismert el dolgokat, amikor lebukott. Én pedig a mai napig becsapottnak érzem magam és képtelen vagyok bízni benne. Szeretném tudni a teljes igazságot.
2015. márc. 14. 17:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy ha nem tudok újra bízni benne, ha nem beszéljük meg őszintén a múltat, akkor hosszú távon nem fogok tudni vele együtt élni.
2015. márc. 14. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Miből gondolod, hogy most elmondaná?

Nem fogja.

2015. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem! Csak felhúznád, összevesznétek, aztán lehet még rosszabb lenne.


Amikor összejöttem a párommal fél év múlva kiderült, hogy szerelmet vallott egy lánynak skyp-on, akivel korábban, de azután, hogy velem összejött találkozott, és kb másfél hónapig voltak úgy, hogy a párom a lány városában dolgozott, és néha elmentek szórakozni, ez az ország másik felében volt. Én akkor számon kértem, mindenki, még a kollégái is azt mondják "nem történt semmi". Akkor majdnem szakítottunk, de mégis "megbocsátottam" neki. Azóta is azon gondolkozom meddig juthatott el vele. De akármikor felhozom mindig felhúzza magát és azt mondja, már mindent elmondott. Az egész dolog 5 éve történt. Nem tudom kiverni én sem a fejemből, de nem akarok újabb vitákat. Szar érzés, és bennem van a kisördög, hogy ez bármikor újra megtörténhet, de inkább mindig megpróbálom legyőzni azt a zöldszemű ördögöt, mert szeretem és bízni akarok benne.

2015. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem nagyon van más lehetőséged megmenteni a kapcsolatot, csak ha leülsz vele beszélgetni, és felteszed a kérdéseid. Ne hagyd, hogy hárítson. Ha így tesz, rá fog menni a kapcsolat. Annak idején ő követte el a hibákat, nehogy már arra ne legyen képes, hogy évek távlatából megmagyarázza az okát. Főleg, hogy azt mondod, igyekszik.. neki is érdeke lenne, hogy a bizalom visszaálljon, nem?
2015. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szeretet nélkül mi értelme a házasságnak?Gyerekek védelme?Vagy esetleg az anyagi biztonság?


Mert ez sem mindegy.Nem vetlek meg,bármit is válaszolsz.Az anyagi helyzet mindig nagy úr,a gyerekeknek pedig a nyugalmat kell adni(ha vannak gyerekek).De szerintem találhatsz jobbat is,és rosszabbat is.Aki egyszer megtesz valamit,és jó neki,az nem fogja abbahagyni.

2015. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem veszekednénk, nem az a típus. De azt is vállalnám, ha őszinte lenne. A gyermekeink miatt szeretném mindenképpen tisztázni a helyzetet és mivel még szeretem, azért is.
2015. márc. 14. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek,tedd fel a kérdéseid,mondd el neki,hogy neked még mindig fáj.

Ha továbbra is a szőnyeg alá söpritek,felőrlődsz,és rámegy a házasságotok.

2015. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!