Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felhozzam újra, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhozzam újra, vagy ne beszéljek róla soha többet?

Figyelt kérdés
Férjemnek két éve voltak nőügyei, lebukott többször is. Nem konkrétan megcsalás, a szó fizikai értelmében legalábbis. Én akkor próbáltam vele megbeszélni, mi az oka, de ő hárított, hogy hülye volt, szeret, stb. Nem nagyon válaszolt a kérdéseimre érdemben. A dolgot lényegében a szőnyeg alá söpörtük és éltük tovább az életünket. Azóta nagyon igyekszik, látszólag minden rendben, de bennem egy csomó nyitott kérdés maradt, ami szerintem lassan, de biztosan megöli az iránta érzett szeretetet. Érdemes a részemről így két év után újra felhozni a dolgot, hátha ennyi idő elteltével felvállalja azt is, amit akkor nem mert, vagy hagyjam annyiban és éljek tovább a meg nem válaszolt kérdéseimmel?

2015. márc. 14. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is azokkal értek egyet, akik szerint meg kell beszélni feltétlen, mert tönkremegy a házasságotok végleg. Egyébként azóta, hogy bízol meg benne? "A szemét a szőnyeg alatt is szemét marad, ha túl nagy már a kupac, hasra esünk benne". Aki nem képes a tetteiért vállalni a felelősséget, nem tiszteli annyira a társát, akit állítólag szeret, hogy őszinte legyen vele, az nem szeret igazán, egy gyáva alak. Ilyenre pedig kár az időt pazarolni.
2015. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azóta nem tudok bízni benne. Viszont látom rajta, hogy nagyon igyekszik, hogy jó társam legyen. De tudom (és ő is tudja), hogy akkor a szemembe hazudott. Ha felvállalna mindent, amit akkor nem (többet tudok, mint amit ő elismert), biztosan fájna, de azzal, hogy őszinte, szerintem segítene visszaállítani a bizalmam.
2015. márc. 14. 18:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha zavar, és úgy gondolod ez segíthet megmenteni a kapcsolatot akkor mindenképpen beszéljetek róla.


Ha nem beszélsz és magadban őrlődsz, fojtogat az érzés, na az a biztos "halál". Ennél az is jobb ha legalább megpróbálod...végül is a legrosszabbnál, vagyis a válásnál rosszabb nem lehet. Mondd el neki ezt, amit nekünk, hogy nem tudsz megválaszolatlan kérdésekkel, bizonytalanságban élni, és kérd meg, hogy segítsen ebben.

2015. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
értelmetlen ezt a témát feszegetni. Tudja ő is, hogy hülyeséget csinált, ezért nem akar róla beszélni. No, meg azért is,mert minden szavával bántana, és magát minősítené. Fátylat rá! Örülj annak, hogy változott, a kedvedbe jár...Ne hidd,hogy jobb lenne ha tudnád.Mindig azon kattogna az agyad. Tévedett, belátta, cselekedetei is ezt mutatják, legyen ez elég!Mindenkinek jár egy esély!
2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!