Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A férjemről megtudtam, hogy nemrég egy volt osztálytársnőjéről készített a nő kérésére fehérneműs fotókat, mert a nő valami neten megismert pasinak akarta kiküldeni. Férjem nem fotós, még családi képeket sem készített korábban és 35 éves apuka, szóval nem gyerek már. Elismerte, hogy egyedül voltak a lakásban, ahol a fotók készültek és a hölgy a szeme előtt öltözött át (szóval meztelen is volt). Korábban soha nem beszélt erről a nőről, azt sem tudtam, hogy a világon van. Amikor kiderült a dolog, nem tagadta, de állította, hogy semmi több nem történt. Rendezett, boldog családi életet éltünk eddig, jogos, ha most nagyon haragszom rá?
2015. márc. 15. 10:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy jogosan.
2015. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Az eszem megall.... es szamodra meg az a kerdes jogos e a felhaborodasod? Hat koszonje meg , hogy ilyen "nyugis" es naiv vagy...

Olyan belsoseges baratok, hogy csak ugy mesztelenkedik a csaj elotte es a ferjed csak kattingat... de te semmit nem tudsz errol a jo baratnorol? Haggyuk maaar... ez viccnek is rossz. Ha nincs benne semmi rossz akkor miert titkolta elotte. O mit szolba ha rolad csinalna egy volt osztalytarsad ilyen kepeket vagy te egy pasirol. Ha vki normalis fotokat akar akkor fotoshoz megy nem egy csalados apahoz... ha meg csak sima kepekkel is beeri akkor hasznalja az idozitot vagy megkeri a legjobb baratnojet nem egy ezer eves osztalytarsat... ha te ezt megeszed meg is erdemled.

2015. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
86%
En balheznek. Az ilyen nem normalis es elegge megrendulne a bizalmam(lehet ott is hagynam). Feltetelznem, hogy nem is ez volt az elso ilyen alkalom es felnek, hogy az utolso sem...
2015. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként most a olvasom, hogy, a barát látta is a fotókat. Ezek szerint a férjed meg is tartotta a fotókat.. Szép.. Óriás balhét csapnek és nagyon komolyan megrendülne a bizalmam a helyedben.
2015. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
43%
Válj el.
2015. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!