Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A férjemről megtudtam, hogy nemrég egy volt osztálytársnőjéről készített a nő kérésére fehérneműs fotókat, mert a nő valami neten megismert pasinak akarta kiküldeni. Férjem nem fotós, még családi képeket sem készített korábban és 35 éves apuka, szóval nem gyerek már. Elismerte, hogy egyedül voltak a lakásban, ahol a fotók készültek és a hölgy a szeme előtt öltözött át (szóval meztelen is volt). Korábban soha nem beszélt erről a nőről, azt sem tudtam, hogy a világon van. Amikor kiderült a dolog, nem tagadta, de állította, hogy semmi több nem történt. Rendezett, boldog családi életet éltünk eddig, jogos, ha most nagyon haragszom rá?
2015. márc. 15. 10:08
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarok visszavágni ilyesmivel, nem szeretnék erre a szintre lemenni. Amit én megoldásnak látok, az egy higgadt, őszinte beszélgetés. Remélem, ő partner lesz ebben.
2015. márc. 15. 11:09
 22/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez egyáltalán nem fér bele, és jogosan háborodtál fel. Eloszor is ezek szerint rendszeresen tartja a kapcsolatot a volt osztálytársnojével? Es ilyen bizalmas a viszonyuk, hogy fehérnemus képek is beleférnek? Az a no miért éppen egy családapát kér meg ilyesmire? En noként tuti, hogy egy barátnomet vagy egy egyedulálló férfi ismerosomet kérnék meg ilyesmire, biztos, hogy nem kapcsolatban/házasságban lévo hapsit. Lehet, hogy én is régimódi vagyok. Nem lehet, hogy ez a no ki akart kezdeni a férjeddel? A lényeg, hogy higgadt, nyugodt maradj, amikor megbeszélitek.
2015. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
89%

Én is haragudnék rá.

Miért pont az én férjemet akarta a nő? A férjem miért is ment bele? Miért nem hallottam még erről a nagyon barátról?

Nagyon csalódott lennék és azt sem hinném el, h ennyi volt csak.

2015. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem reagálod túl, és a férjed is pontosan tudja, mi a helyzet. A nő megkérte (vagy ő maga ajánlkozott, ez valószínűbb opció, hiszen a nőnek tuti lett volna bizalmasabb barátja!), a férjed fejében lepörgött a forgatókönyv, ahogyan ezt te fogadná, és úgy gondolna, kiborulnál, úgyhogy kitalált egy hazugságot. Ha szerinte ebben nincs semmi rossz, akkor nem is titkolta volna. Annyira nem tudott ellenállni a kínálkozó lehetőségnek, hogy inkább neked hazudott. Nagyon csalódott lennék, meginogna a bizalmam és a tiszteletem felé. Hogy mit tennék, nem tudom, de jó eséllyel önkéntelenül is eltávolodnék tőle, ilyen hozzáállással pedig nem érzem, hogy annyira törné magát a bocsánatomért. Átértékelném a korábbi életünket, mi mindent tehetett még, amit el sem tudtam volna képzelni róla? Az biztos, hogy nem tudnám elintézni egy legyintéssel a dolgot. Egyáltalán hogy derült ki a dolog?
2015. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%

hmm.. én nem haragudnék

elvégre felnőtt ember tudja hol a határ

az h nem mondta el ...

te minden apró dologról beszámolsz neki?

szerintem nem

nem keríts ennek ekkora feneket ....

2015. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Úgy derült ki, hogy egy barátjának eldicsekedett, aki pedig kiakadt rajta és elmondta a párjának, akivel nagyon jóban vagyok, ő pedig nekem. A barát látta a fotókat is. A férjem nem tagadta le.
2015. márc. 15. 12:16
 27/35 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem normális.

Ha egy nő fehérneműs fotókat akar magáról, ésszerű esetben kit kér fel rá?

Nyilván vagy egy fotóst, akinek ez a munkája, vagy egy barátnőt, de semmiképpen nem az fog eszébe jutni, hogy na, akkor felkérem az egyik családos férfi ismerősömet, akihez annyi közöm van, hogy egy suliba jártunk, meg amúgy fingja nincs a fotózásról.

A másik oldalról meg: az ugyanígy nem normális, hogy egy házas, vagy kapcsolatban levő ember, akinek nem ez a munkája, titokban el félmeztelen, meztelen másik neműeket fotózgat.

2015. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
87%

Jogosan,


persze mert a férfi fából van...előtte egy meztelen nő, és csak nézi...?Nem egy profi fotós, akit már hidegen hagynak a modellek(esetleg homár)...


A másik, ha tényleg csak a társkeresőhöz kell kép, miért nem női ismerőssel, barátnővel, stb.. fényképezteti magát...


Nálunk melóban éjszakás műszakban csinált két kolléganő fotót,hasonló célból....jó nem szabályos, de nő a nőről...

2015. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
83%

Az egész történet több ponton gáz. Gondolkodj, ki is a férjed, ismered e eléggé . Én azon akadnék ki legjobban, hogy van ezek szerint egy haver nője, akiről nekem sosem beszélt. Már ezen gondolkoznek, miért tagadta le? Másik, amin kiakadnek, az a hazugság. Tudta, hogy nem jó, amit csinál, hazudott. A többit, amin kiakadnek, az előttem szólók már leírták.

Apukám szavai jutnak eszembe, egyszer sajnos fültanúja voltam egy közte és anyám között zajló féltékenységi jelenetnek. Apám így szólt (ő volt féltékeny) : nem csinálunk egy jó házasságban olyat, ami félre értésre adhat okot, akár a külvilág számára is. Egy feleségnek tudnia kell a határokat.

Na, hát a férjed atlepett egy határt. Felmenni egy nő lakására, és meztelenül fotózni nagyon nem ok.

2015. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen jogosan!


Milyen nő az, aki neten "megismert", kvázi ismeretlen embereknek küldözz magáról aktfotókat? Szerintem inkább erotikus szolgáltatásait akarja hirdetni, és ezért nem túl közeli ismerőst kért meg.

2015. márc. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!