Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
A férjemről megtudtam, hogy nemrég egy volt osztálytársnőjéről készített a nő kérésére fehérneműs fotókat, mert a nő valami neten megismert pasinak akarta kiküldeni. Férjem nem fotós, még családi képeket sem készített korábban és 35 éves apuka, szóval nem gyerek már. Elismerte, hogy egyedül voltak a lakásban, ahol a fotók készültek és a hölgy a szeme előtt öltözött át (szóval meztelen is volt). Korábban soha nem beszélt erről a nőről, azt sem tudtam, hogy a világon van. Amikor kiderült a dolog, nem tagadta, de állította, hogy semmi több nem történt. Rendezett, boldog családi életet éltünk eddig, jogos, ha most nagyon haragszom rá?
2015. márc. 15. 10:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
Én férfiként gondolom úgy, hogy nem normális! Nem reagálod túl.
2015. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem, egyaltalan nem OK.
2015. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt Te tetted volna egy férfival, gondolod ő természetesnek venné? Ugyan már. Teljesen igazad van.
2015. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem várom, hogy bárki is fikázza a férjemet, és nem haragból írtam ki a kérdést. Csalódott vagyok és mivel a férjem nem érti, hogy mi a bajom, mekerdeztem itt, hogy mást hogy érintene. Ennyi.
2015. márc. 15. 10:38
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Erti o, csak nem akarja megerteni. Jatsza magat, hogy mar vege legyen a vitanak.
2015. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes hogy pont a férjed lett kivålasztva erre a nemes feladatra. Ezen is elgondolkodnėk.
2015. márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Talán pont azért esik ennyire rosszul a dolog, mert azt hittem, hogy mindent megbeszélünk. Sosem hisztiztem barátok/barátnők miatt, mindkettőnknek vannak ellenkező nemű barátai, szerintem ez így normális. Ezért nem értem ezt a mostani dolgot.
2015. márc. 15. 10:42
 18/35 anonim ***** válasza:
95%
Itt sokan azért milyen álszentek. Szerintem egyáltalán nem ok, én jogosan várnám el a férjemtől, hogy ne fotózzon senkit fehérneműben kettesben egy lakásban úgy, hogy előtte történik a vetkőzés is. Ha téged fotózna le ilyen módon egy volt osztálytárs, a férjed áldását adná?
2015. márc. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez szerintem is durva. Nálunk is vannak mindkettőnknek ellenkező nemű barátai, ebből nincs is gond, de nőként eszem ágában sem lenne egy családos férfival titokban fotóztatni magam alsóneműben, ha már mindenképp ilyen képekre vágyom megkérném egy jó barátnőmet vagy a testvéremet. Szerintem a nő részéről is elég furcsa, hogy pont a te férjedet választotta, és a férjedéről is, hogy belement...
2015. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jelentsd be, hogy jó lenne, ha jövő szombatra tervezne valami programot, mert xy átjön, hogy fotókat készíts róla. Mondd el neki, miután elmesélte, hogy ő fotókat készített, te is kedvet kaptál az aktfotózáshoz.
2015. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!