Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, legyen igényesebb?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk a vőlegényemmel, még adott magára, igényes volt. Amióta együtt élünk, és nem dolgozik, egyszerűen magasról tesz rá.

Én még otthon is farmerben vagy cicanaciban vagyok, szép pólókban. Csak akkor veszek fel mackónadrágot meg ócskább felsőt, ha nagytakarítok.

Ő ül otthon koszosan, büdösen (bejövök a szobába és megcsap az aroma), hiába kérem, váltson ruhát, ezt meg viszem a mosásba, nem. Úgy kell ellopnom, még alszik, akkor hajlandó kivenni tisztát a szekrényből.

Én minden reggel fésülködök, ő max hajmosás után, ha épp nem megy sehová, aztán nekem kell kifésülni a gubancokat,

mert ő szenved vele. (lapockáig ér a haja)

Mikor megismerkedtünk, pokoli igényes volt, használt parfümöt, adott magára, most meg ül otthon büdös nadrágban vagy egy szál boxerben.


Mi a fenét csináljak vele? Félek, csak rosszabb lesz?


Nem depressziós, és nem akar dolgozni.


2015. márc. 15. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Gyujtsd a penzt, aztan par honap mulva lepj le alberletbe.
2015. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Most ez komoly?

Elég kamu szagú a kérdés.

Ki a fene az, aki egy munkakerülő, igénytelen, lusta disznót igényes nő létére nap, mint nap, hosszú időnk keresztül elvisel? Nekem igen csak van ellentmondás a sztoriban.

De ha ez komoly, akkor igen csak leülnék vele elbeszélgetni, hogy szedje össze magát, vagy elgondolkoznék rajta, hogy egyáltalán kössem-e vele össze az életemet.

2015. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
pedig ezek depresszióra utaló jelek voltak- és a "nem akar dolgozni " is....
2015. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"pedig ezek depresszióra utaló jelek voltak- és a "nem akar dolgozni " is...."

Vagy csak szimplán lusta!

Én is ismerek ilyen embert, aki nem azért igénytelen és nem dolgozik, mert depressziós, hanem mert neki így kényelmes és mert lusta.

2015. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
84%

hát majd eltartod továbbra is.

pfff....

2015. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Csak addig volt igényes, amíg meg nem szerzett, össze nem költöztetek, most meg nyeregben érzi magát, úgy gondolja, minek, már megvagy. Szomorú, talán elsőre durvának is hangzik, de ez van. Rengetegen csinálják ezt, bár inkább nők, főleg esküvő, szülés után. Aztán van ám nagy csodálkozás, ha jön a megcsalás, szakítás,válás...
2015. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... ne haragudj, de muszáj megkérdeznem: miért is tartasz el egy ingyenélő, hajléktalan igényszintű pasast? Tudod, ki viselné ezt el, majd még lopkodom a ruhákat, amik mindjárt el is másznak. Valószínű...
2015. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!