Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a feleségem egy hisztis házisárkány lett a házasság óta?

Figyelt kérdés
Éltünk együtt is a házasság előtt, de most meg mindenen hisztizik. Igazából a semmin, mert amúgy minden rendben. A tegnapi (és mai) nagy hiszti abból indult hogy miért csak délután mentem el a boltba, mikor azt mondtam délelőtt fogok.
2015. márc. 15. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Áss le a probléma mélyére, az, amit leírtál, csak tünet, nyilván sokkal több van mögötte. Segítesz neki a háztartásban, változtak az elvárásaid, a viselkedésed vele? Nincs valamitől (munkahely, babavárás stb.) stresszes korszak az életében? A kapcsolat és annak megváltozása mindig kétemberes történet. Üljetek le beszélgetni, mondd el, hogy téged bánt a változás, szeretnéd rendbehozni, mert ő fontos neked, és kérd, mondja el, ő hogy látja a helyzetet, mi a baj. A kommunikáció az, amivel megoldható a probléma.
2015. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk gondolj bele, mik ezeknek a problémáknak a forrásai. Ha pl. azért nem tudott aznapra főzni, mert megbeszéltétek, hogy reggel bevásárolsz és lusta voltál rá (neki meg mondjuk más dolga volt), akkor megértem, hogy pipa rád. Akkor is, ha ő is le tudott volna menni, de nem így volt megbeszélve (tudod, a legtöbb ember utálja, ha az egyik fél magasról belesz*rik a megállapodásaikba).


Ha mondjuk egyébként is volt mit enni és nem múlott semmi rajta, hogy mikor mész boltba, akkor pedig tényleg ő a hülye.


Minden éremnek két oldala van, nem mindegy hogyan történt a dolog és miért...

2015. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
hormonváltozások is lehetnek
2015. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
ez nem is probléma :) nevess rajta inkább
2015. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért megkérdezném a másik felet is, hogy tényleg minden rendben van-e.


Igaza van az előző válaszolóknak. Lehet, hogy nem ő változott, hanem te lustultál el és már elege van abból, hogy még azt se tartod be amit te ígértél. Ha egyszer csináltad volna, akkor tuti nem hisztizne rajta.

2015. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Néha dugd meg, az segíthet!
2015. márc. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Bizalmi problémák
2015. márc. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Kis tulzassal, de meglepo oszinteseggel fogok valaszolni a feleseg szemszogebol :)

Neha kicsit hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy a hazassaggal nem ferjet "szereztun", hanem egy rabszolgat :D komolyra forditva a szot, elvarasok mindig vannak a masik fellel szemben, de ha mar hazassagra kerul a sor, akkor utana sokan ugy hisszuk, hogy mialtal a masik felet egy eletre magunkhoz kotottuk, ezutan nem 2, hanem 4 kezunk van arra, hogy elvegezzuk a teendoket. Megoldas lehet, ha eszre veszed, hogy miben van szuksege segitsegre az asszonynak es keres nelkul segitesz neki. Sok no, foleg pl a szuz jegyuek elore eltervezik a napjukat lepesrol lepesre es azt a napi tervet boritja, ha a delelotti vasarlas delutanra tolodik. Az ilyet en se szeretem. Foleg, ha eltervezem, hogy amig a ferjem boltba megy, addig en felmosok, vagy ilyesmi, de o nem megy el, ezert en az eltervezett feladatot nem tudom idoben elvegezni es borul minden (a bili is :D ). Egyebkent az ilyen teendokrol annyit, hogy mostanaban kezdtem en is kiallhatatlan sarkanynak erezni magamat, hogy mindig veszekszem a ferjemmel, hogy nem segit, nem csinal semmit, de aztan egy hazibulin kisse bepialva elmondta, hogy ot annyira frusztralja, h latja, meg tudja, hogy miben kene segiteni, mot kellene neki megcsinalni, de egyszeruen felulkerekedik rajta a lustasag es ugy erzi, hogy elkanaszodott :) ez olyan aranyos vallomas volt tole, hogy a hetvegi nagytakaritas soran menetrendszeru veszekedes el is maradt, csak mosolyogtam, hogy en szakadok meg a munkaban, mikozben o elkanaszodva a tablagepet nyomogatja :D

2015. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Most ert veget egy rovid kapcsolatom. A vegere in is "sarkany" voltam. Miert is? Mert volt egy bizonyos rossz szokasa, ami a gyerekkoromra emlekeztetett. Az apam pont ugyanezzel tartott lelki terrorban evekig. Probaltam neki tobbszor mondani, hogy emiatt nagyon faj nekem ez, legyen ram tekintettel, ez egy erzekeny pont stb... De mindig kitalalt hozza valami jol hangzo ideologiat (pont, mint az apam), igy ugyis az jott ki a beszelgetesek vegere, hogy mindenki hulye csak o a helikopter. Bennem gyult a keseruseg, tehetetlenseg, nagyon gyakran aprosagok miatt robbant. Szovalj probald megbeszelni vele, hogy miert valtozott meg! Altalaban nem veletlenul tortenik az ilyesmi.
2015. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"miért csak délután mentem el a boltba, mikor azt mondtam délelőtt fogok."


Ha netán az ebédhez kellett valami, akkor ne csodálkozz.

És azon sem, ha akkor lesz kaja, ha te főzöl magadnak.


Nem lehet, hogy teljesen kiszolgáltatod magad, és otthon semmit nem csinálsz?

2015. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!