Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság megmenthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omega57 kérdése:

A házasság megmenthető?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 38 éve vagyunk házasok.Az utobbi idöben elhidegült a kapcsolatunk.Nem beszélgetünk,nem szólunk egymáshoz.Szex is már régen volt.lehet hogy már nem szeretjük egymást.
2015. márc. 14. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38 év után akartok válni? Szerintem nagy hiba. Ennyi év után egy kicsit mindenki belefásul a dolgokba, természetesnek veszi, hogy a másik ott van mellette és nem tesz szinte semmit a kapcsolatért. Dolgozzatok rajta, tegyetek egymásért, nagyon sok módja van. Ti ismeritek egymást, próbáljatok felülemelkedni a sérelmeken és megtenni olyan dolgokat, amiről tudjátok, hogy a másiknak jólesik. Üljetek le és beszéljétek át a dolgokat, hiszen hatalmas fájdalommal jár ennyi év után elválni.
2015. márc. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást de vállásrol még nem volt szó.
2015. márc. 14. 08:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze,hogy megmenthetõ.A házasság nemcsak a szexen alapul.Ebben a korban elõtérbe kell helyezni a szeretetet és a tiszteletet.Igazából nem hiszem,hogy sok értelme lenne a válásnak.Ha tehetitek csináljatok programot, sétáljatok stb.Te hogyan érzed tudnál élni a feleséged nélkül vagy forditva?
2015. márc. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy dolog, hogy megéltétek ezt a szép időt,keveseknek adatik meg....Miért ne lehetne megmenteni?

Fel kell rázni, közös,új programokkal, esetleg megpróbálni féltékennyé tenni...Nem hiszed, lehet,de ez felpezsdítheti a kapcsolatot,ha belegondoltok, esetleg a másiknak van valakije...


Testi akadálya nincs a szexnek?mert megpróbálhatnád elcsábítani,masszázs, halk zene, gyertyafényes vacsora...


A nejed vajon hogy érez irántad?

Én nem csak beszélek ki a fejemből, 27 év házasság után vagyok.


De sok jó ötletre ne számíts, fognak olyanok is válaszolni, akiknek gőzük sincs a házasságról ,párkapcsolatról ,csak osztják az észt.

2015. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy tudnánk-e egymásnélkül élni.De én szerintem keresnék új kapcsolatot.
2015. márc. 14. 09:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Testi akadálya nincs a szexnek.Nem tudom hogy érez irántam mert nem beszélünk.
2015. márc. 14. 09:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Még nem tudod, mert sohasem váltál. Persze, lehet élni a másik nélkül, de 38 év után szinte beleég a tudatodba a párod és csak akkor érzed majd a hiányát, ha nem lesz melletted. Megszoktad a mozdulatait, minden reakcióját, még a hülyeségeit is. Ez csak akkor tudatosulna benned, ha más lenne már melletted. Én 25 év után váltam el, pokoli nehéz volt, ma már sokkal többet tennék a kapcsolatért. Ami a másik, hogy nagyon nehéz megszokni egy új embert új szokásokkal, rigolyákkal, hidd el nekem.


Hogy 38 év után nem megy a szex, nos ez valahol érthető. Ennyi év után az ember mindent megun, nincs olyan, amit már ne próbált volna ki. Kötelességnek tűnik az együttlét. Erre nem tudok receptet.

2015. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"De én szerintem keresnék uj kapcsolatot"


Ugye,ugye ez itt a baj,bizonyitani akarod a férfiasságodat, nem a feleséged felé közeledsz,hanem vágysz egy uj kapcsolatra .Ha szeretetben éltetek, ne essél bele abba,hogy követni akarod a mai kor divatját.

Lehet,hogy a feleségednek gondjai vannak,miért nem tisztázol dolgokat és utána "suhankoskodsz" ujra!

35éves házasságban F.

2015. márc. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy vannak -e gondjai.Őt sem érdekli hogy nekem milyen gondjaim vannak.De sokkal nyogodtabb vagyok ha a nejem nem látom,én már nyügnek érzem a házasságot.
2015. márc. 14. 09:35
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg kellene próbálnod első körben mindezt megbeszélned vele. Hogy ő mit lát, mi az oka, hogy nem beszéltek, elhidegültetek, nincs szex stb. Szerinted mi ennek az oka? Miért nem próbálsz vele beszélni?
2015. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!