Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy élnél szívesebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élnél szívesebben?

Figyelt kérdés

1, Dolgozol, imádod az állásod, de mindössze 130 ezret keresel, és egy kis egyszobás albérletben éltek. A férjed bevétele körülbelül ugyanennyi. Munka mellett jut időd a hobbijaidra is, de anyagilag nem vagytok eleresztve.


2, Nem dolgozol, de a férjed alaphangon 1,5 millió felett keres, a juttatásokkal és miegymással nem ritkán eléri a 2 milliót is. Hatalmas lakásban éltek a város legszebb részén, és sosem kell dolgoznod.


2015. márc. 16. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kimaradt: élhetsz a hobbijaidnak
2015. márc. 16. 10:01
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Számomra a másik.

Igazából mindig szívesen lettem volna szakács, de utálnám az éttermi munkát, rohanás, parancsolgatás, feszített munkatempó.


Ha iszonyat jól keresne a párom, eleve külföldön laknánk, és nyitnék az adott városban egy főzőiskolát :) De pont ezért nem élne a második. Persze ezt a helyzetet választaná szerintem mindenki, de miért kötelező "nem dolgozni"? Pont az a jó ebben a helyzetben, hogy vállalkozhatsz, ön megvalósíthatsz.

2015. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Az első szerint. Szeretem a szép ruhákat, meg szeretek szórakozni, élni, stb, de volt részem mind a kettőben és tudom, hogy melyik tett boldoggá. Az első, mert sokkal jobban tudok örülni minden apróságnak, ha nehezen érem el, ha spórolni és küzdeni kell érte, mint ha csak úgy a semmiből mindent megkaphatok, amit csak megkívánok. Sokszor hangoztatom mostanában a páromnak, hogy talán nem élünk fényűzően, de nekem ez az élet jobban tetszik és szeretek dolgozni. Mondjuk, mi ennél azért kicsit többet keresünk, ennek majdnem a dupláját.
2015. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen a második, mert akkor még azt is megteheted, hogy elmenj dolgozni egy olyan munkakörbe, amit imádsz, akár fizetés nélkül is:)
2015. márc. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Az elsőben. A környezetemben lévő "übergazdagok" mind boldogtalanok. Félrelépnek, a gyerekeik drogoznak, kínjukban azt sem tudják mit csináljanak. Pedig volt olyan, aki a semmiből lett ilyen gazdag, de még ő sem tudott ember maradni.

Míg mi szeretjük egymást, értékeljük az apró ajándékokat, boldoggá tesz minket a kicsi félretett pénz. Én dolgozni is szeretek, nem a munkámat imádom, hanem egyszerűen szükségem van egyéb tevékenységre (no meg a fizetésemre)

2015. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kései Sirató ***** válasza:
89%

Ha a másodiknál azért nem dolgozol, mert a férjed megtiltja, akkor az elsőt választanám.

Egyébként mindenki a másodikat választja és utána elmegy dolgozni valahova, mert egy nőnek önmegvalósításra is szüksége van + társadalmi kapcsolatokra.. Arról nem is beszélve , hogy az első variációval nem nagyon lehet gyereket vállalni, a második esetben 2-3-at is simán.

2015. márc. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

A 2. csakis.

Közben meg élnék a hobbijaimnak, amelyek közül az egyik jelenleg a munkám is.

2015. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

"A környezetemben lévő "übergazdagok" mind boldogtalanok. Félrelépnek, a gyerekeik drogoznak, "


Mert a szegénység garancia a boldogságra! Haha

2015. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan fura kérdés...


Jelenlegi párommal kb. az első kategória vagyunk, illetve kicsit többet keresünk, de volt már ilyen, sőt rosszabb időszak is. Ha kívánhatnék neki havi másfél milliót, hát persze, hogy megtenném! De ha ehhez másik pasit kéne keresnem, akkor köszi, de nem, mert őt szeretem.


Azt meg nem is értem, hogy ahhoz mi köze az egésznek, hogy én dolgozok-e vagy sem. Helyből nem maradnék olyan kapcsolatban, ahol ezt nem én döntöm el. Most biztos, hogy nem akarnék egész nap semmit tenni, de mondjuk az megnyugtató lenne, hogy babavállaláskor nem lenne probléma, hogy otthon maradjak, amíg a gyerek(ek) kicsi(k), és nem kéne a bölcsi-munkahely-otthon bermuda háromszögében hánykolódnom. :) De ismételten, ez az egész csak akkor áll, ha a mostani páromat vihetem. Ő meg úgyse mondaná meg, hogy otthon kell maradnom. :)

2015. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A 2-es kizárja az 1-est? Dolgozhatna a férjem, kereshetne sokat, én attól még maradnék a munkában, ha annyira szeretem, hgy egyébként is azt csinálnám. Csak otthon ülni em tudnék. Túl nagy házra nem vágyom, kisvárosban akarok élni.


Nagyon lesarkítva ezek közül a 2.at választanám, de nem otthon ülnék, hanem tanulnék, a hobbijaimmmal foglalkoznék, és azokból csinálnék pénzt. Olyan lehetőség nincs számomra, hogy csak a háztartást vezetem, szétunnám az agyamat.

2015. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!