Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy élnél szívesebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élnél szívesebben?

Figyelt kérdés

1, Dolgozol, imádod az állásod, de mindössze 130 ezret keresel, és egy kis egyszobás albérletben éltek. A férjed bevétele körülbelül ugyanennyi. Munka mellett jut időd a hobbijaidra is, de anyagilag nem vagytok eleresztve.


2, Nem dolgozol, de a férjed alaphangon 1,5 millió felett keres, a juttatásokkal és miegymással nem ritkán eléri a 2 milliót is. Hatalmas lakásban éltek a város legszebb részén, és sosem kell dolgoznod.


2015. márc. 16. 10:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Engem elsősorban a miértek befolyásolnának. Miért kell dönteni pont ez a két alternatíva között? A két lehetőség két különböző társat jelent? Ha igen, akkor jóval nagyobb a gubanc, mint amit leírtál, hiszen az érzelmek mindent felülírhatnak, ha viszont csak "észérvek" alapján szeretnél dönteni, annak is meg fogod inni később a levét...
2015. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es opciót választom.:) Onnantól kezdve a zsettából olyan vállalkozásba kezdhetek, amilyenbe akarok, szóval a meló amit imádok is meglehet.
2015. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem erre igy nem lehet valaszolni annak, akit nem csak a penz erdekel...Ez fugg a parkapcsolattol is...Nyilvan az elso opcio tunik rosszabbank, de ha boldog vagy a parkapcsolatban, akkor ez a jobb megoldas. Anyagilag egyertelmuen a 2. opcio, de ha emellett a ferjed sosincs otthon, azt se tudod, merre maszkal, te meg csak ulsz otthon, vagy elsz a hobbijaidnak, akkor meg mi ertelme a hazassagnak?? Hogy csak eltartasd magad? Mire jo a sajat hobbi, ha egyedul csinalod oket, es nem azzal, akihez hozzamentel?


Szoval szerintem ez tobbtenyezos dolog.

2015. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
hét a férjem alaphangon majdnem 1 millát keres, van egy családi házunk (100nm2) egy várostól 5 km-re lévő "faluban" (eszem ágában sincs a városba lakni, itt nyugalom van, reggel ha kinézek az ablakon még őzeket is látok :) ) jelenleg gyesen vagyok itthon, de jövő szeptemberben tervezem, hogy visszamegyek dolgozni, ahol lópikulát se keresek, de imádom a munkám + én se bírom a sokáig itthon ücsörgést + éltem már nagyon szerény körülmények között is és soha nem függnék anyagilag a férjemtől, nekem kell a biztonságérzet, hogy ha netán megromlana a házasságom akkor is megálljak a saját lábamon :) szóval egyiket sem választanám,(választom) hanem a kettő keverékét :))
2015. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2-es!!!
2015. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a 2., de elmennék dolgozni. Most is megtehetném, hogy otthon maradok, de köszi, nem. 3 hét szabadság után is a falat kaparom, hogy csinálni akarok valami hasznosat (ami speciel nem a hobbim épp).
2015. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nyilván a második. Nem is értem, miért kérdés. Én viszont eltérek, mert én nem ülnék otthon, hiába kapok néha agy-fa-szt a munkámtól, szeretek dolgozni.
2015. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!