Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
52%

Azért ezt a műkörme csak divatbabáknak van akik nem vezetnek otthon háztartást, megcáfolnám erősen.

Számtalan példát fel tudok hozni pl. édesanyám intenvíz osztályon ápolónő ahol azért nem a seggüket vakargatják, illetve 2 gyermekes családanya, főz, mos, takarít. Ahol dolgozom, ott is idősebb hölgyeknek műkörme van, ugyanúgy háztartást vezetnek, unokáznak.

Kérlek ilyen kijelentést ne tegyél.

A műszempilla más tészta...

2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
22%

Az én férjemnek tökmindegy milyen a körmöm csak lehessen vele vakarászni a hátát és ne zavarjon a talpának masszírozása közben!:)Ha műszempillát raknék fel valószínűleg nem bírná abbahagyni a röhögést! Én meg a könnyezést!:)

Persze ő is megnézi a sminkelt,csinos lányokat--ez így egészséges--de hosszútávra nem igazán felelne meg neki egy ilyetén módon "igényes" nő!:)

2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
63%

Én férfiként írom: Megnézek egy újságban v agy tévében vagy akár az utcán sétálva egy ilyen megjelenésű nőt, főleg ha szép is. Szemet gyönyörködtető ha igényes az a műszempilla, vagy műköröm.

De soha semmiféle módon nem várnám el a barátnőmtől, hogy ilyeneket viseljen. Lakozott körmökkel nincs gond. Barátnőm is lakozza a körmét. De ne legyenek karmai, és műszempillája. Azok nem kellenek..MInt írtam: Persze megnézi az ember de együtt élni egy ilyen nővel.. nem...az már nem olyan vonzó.

27/F

2015. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
21%

16-os azért mert te nő létedre nem szereted ne beszélj mindenki nevében.

Nekem pl. van műkörmöm, mert a saját körmöm papír, beszakad de munkám miatt épphogy csak az ujjbegyem elé ér és ezzel mosogatok, főzök, takarítok ,ellátom a munkám és múlt félévig tárcsás mosógépet és hajdú centrifugát használtam vele és szerettem/szeretem.

Műszempillám is van, de az életben nem mondja meg senki, hogy az ,inkább meglepődnek , mert nem a rossmannos/dm-es műanyag szart meg az 5000 Ft munkadíjas műszempillákat rakatom , hétköznapokon sminkelni pedig halványan szoktam, mert szerintem a smink nem egyenlő a vakolattal , nem elfedni kell hanem kiemelni és igen a férjem általában kimutatja ha tetszik neki valami.

Nem mondom, hogy jobban tetszik neki hogy ezek fent vannak, mert 8 évvel ezelőtt teljesen másképp ismert meg, de biztos, hogy pozitív irányba tolja el a kinézetem számára.

De eszembe jutott egy dalszöveg ezzel kapcsolatban: " Minek a smink ha a beled kilóg, takar..dj a terembe és adj le pár kilót...."

2015. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 anonim ***** válasza:
67%

"De eszembe jutott egy dalszöveg ezzel kapcsolatban: " Minek a smink ha a beled kilóg, takar..dj a terembe és adj le pár kilót...."


Ez mit jelent? Aki kövér, az ne is erőlködjön, neki mindegy?

2015. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, hogy mit jelent a natúr. Én se a műmacákat nem szeretem, se azokat, akik kenceficének hívják az arckrémeket.


Rajtam mindig van nude smink, ami nem vakolat, és azért ápolom, mert minél szebb az arcbőröd, annál kevesebb alapozó kell. A körmöm mindig rövid, de feltűnő színekkel van festve.

2015. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
43%
Határozottan visszataszítónak találom a lakozott körmöket. Nem régen, ahogy rakta a lány a hamburgert, szeletelte a zöldségeket, elképzeltem, ahogy belevágja a lakozott körmei végét is, hát undorító volt. Ilyennel naponta találkozom, de az sem tetszene ha a feleségem ilyen körmökkel főzne otthon. Legyen tiszta, és rövid, ne vastag körömlakkal akarka a koszt elfedni. Némelyik nőnek olyan vastagok a műkörmei, el nem tudom képzelni, mit tud azokkal csinálni, egyáltalán létezni? Műszempilla sem tetszik, simán csak szempillaspirál, ennyi bőven elég. És nem, nem tetszik a műszáj, műmell sem! 34/F.
2015. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 A kérdező kommentje:

20-as: 'Köszönöm', hogy lek#rváztál...

Tessék, a képeim:

[link]

[link]


Visszataszító és közönséges lennék?? ?

2015. márc. 16. 17:03
 29/78 anonim ***** válasza:
63%
Hidd el, sokkal ízlésesebb lenne, ha nem ilyen vastagon lakozott, hosszú, fölfelé kunkorodó műkarmok lennének rajtad. De ez csak egy vélemény, biztosan sokaknak tetszik rajtam kívül. 34/F.
2015. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
82%
Magadnak rakod fel a körmöket?
2015. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!