Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
#55: A második is nagyon ronda.
2015. márc. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez te vagy a képen? Esküszöm én már láttalak valahol, tévében, vagy nem tudom, de hogy láttalak az biztos. Csak nem egy lopott kép?
2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
:D Nem lopott kép. Holnap mutatok még egy képet ha gondolod :) Most nem tudok, mert telefonról vagyok.
2015. márc. 17. 19:26
 64/78 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, az energiába ölés annak szólt aki visszaidézte a dalszöveget amiben az van, hogy ha kövér vagy akkor ne vakolatot kenj magadra, hanem menj edzeni.

Másrészt, sminknek nem nevezném azt mi 5 perc alatt megvan, max pár dolog felkenésének, a műszempilla amit fél óra alatt felraknak az pedig az igénytelen kategória , össze vissza áll 2 alvás után, már ha kibír 1 napot...a hézagos leválásról meg ne is beszéljünk.

2015. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

(Én voltam, aki értetlenkedett, és még mindig nem értem, hogy bizonyos kiló alatt lehet csak sminkelni?)


Miért ne lehetne 5 perc alatt sminket csinálni? Én is kész vagyok annyi idő alatt.

2015. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Engem volt aki azért dicsért meg, mert végre egy nő akinek nem mű a körme és nem használ rúzst meg alapozót, csak kevés szemfestéket.


Egyébként meg ízlések és pofonok, egyszer olvastam hasonló kérdést a férfiaknak feltéve, az egyik válaszoló azt írta, hogy imádja a hosszú festett körmöket, egy másik azt, hogy csak a francia manikűr tetszik neki (vagy még jobb a semmi), minden más lakkot utál, volt aki meg azt írta, hogy a francia úgy néz ki, mintha a vakolatot vakarta volna a körmével, akkor már ha használ valami lakkot az egyszínű legyen.


Ez kb olyan, mint amikor azt mondják, hogy egy jól szabott öltönyben milyen jól néznek ki a pasik... na ez a ruhadarab az, amit ki nem állhatok, a nyakkendővel együtt.

2015. márc. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
10%

De ezt sem tudom elképzelni. Valaki odamegy hozzád, belebámul a képedbe, és azt mondja: "hm, látom alapozó nincs, rúzs nincs, á, szemfesték, azt jóváhagyom, normális vagy".


Kit érdekelnek mások? Éljünk úgy, ahogy akarunk. Nem akarok olyan emberekkel barátkozni, akik akár pozitívumként, akár negatívumként élik meg, hogy ki van-e lakkozva a körmöm. Ez az én dolgom, és semmit nem változtat azon, hogy milyen ember vagyok.

2015. márc. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

Az én párom örül, hogy nem sminkelek, nem szolizok és nincsenek mű dolgaim. Nyilván nem zavarná, ha lenne, de amúgy minden más rendben volna, de többször mondta már, hogy örül annak, amilyen most vagyok.

Amúgy egyetértek azzal a férfi hozzászólóval, aki azt írta, hogy ezek a dolgok igazából a nők közötti rivalizálásról szólnak. Én nem kívánok beállni a sorba, de aki meg él ezekkel, az legyen úgy boldog, én meg máshogy vagyok az.

2015. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
18%

Az "igényes műszempilla" kifejezést értelmezni sem tudom :)


Az én férjem nem "bukik" a feltűnő, hosszú, színes körmökre, sem a műszempillákra. Az ő ízlése kifejezetten jó, így a minőségi, finom, decens dolgokat kedveli. Ezek közé pedig a hosszú, erős színű köröm és egy ragasztott szempilla nem illik be. Nem szereti a közönségességet.

2015. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 A kérdező kommentje:

.."erős színű köröm és egy ragasztott szempilla nem illik be. Nem szereti a közönségességet." - nem hiszem, hogy közönségesnek hatnék a képen..a ragasztott szempillámmal..:S

Már kitárgyaltuk, hogy van igényes és szép, és van túlzott formája a műszempillázásnak és műkörömnek. Nem venném az egészet úgy ahogy van egy kalap alá.

2015. márc. 18. 14:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!