Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szép vagy! És a sminked, valamint a körmöd is igényes és tényleg jó! Mondom ezt kritikus nőként. :)
2015. márc. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy nézem a képen a körmeidet, olyan érzésem van, mintha mindjárt leesnének, így felfelé nyílnak. Ez amúgy miért van?

Amúgy ha egy nő szép, mindenhogy szép, ha meg randa, mindegy mit ragaszt magára, akkor sem lesz jobb, max. mint a cukrozott takony.

Férfiként rohadtul nem a körmöt nézem meg a pilláka, de ha valamiről ordít, hogy nem természetes, akkor az visszatetszést kelt, szóval nem, én nem bukom egyikre sem.

2015. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
89%

Látom, semmi nem változik, továbbra is csak végletekben bírnak gondolkodni az emberek. Csak hegyes és vastagon díszített lehet a műköröm is, meg csak ribizlis lehet a smink is, semmi más opció nem létezik. A ragyás vagy fakó bőr biztos szebb, mert természetes.

Aki hideg vízen meg szappanon kívül mást is merészel alkalmazni szépítőszerként, az mind ocsmány, ronda és k* is. Gratulálok az egységsugarú látásmódhoz.


Fedezzük fel a különbséget a két kép között, az első valóban kihívó hatást kelthet, (mondjuk egy banki ügyintézőnél) de a másik teljesen vállalható - szerintem. (esetleg lepke nélkül, de még így is elmegy)

Műköröm és műköröm között is van különbség.


[link]


[link]

2015. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
36%
33: A 2. nem is műköröm...csak festett köröm.
2015. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
55%

Az én párom nagyon le tud lohadni amikor látja, hogy ki vagyok festve. Már a színtelen körömlakknál is megjegyzi, hogy rajtam van rosszallóan. Nagyon nem bírja az ilyesmit.


Ő azt mondja, hogy ezek nélkül természetesen sokkal szebb vagyok.

2015. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
34. Az sem csak lakkos,hanem "csak" a saját hosszában tett rá anyagot. A műköröm nem feltétlenül a 3 centis hosszról szól...
2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 A kérdező kommentje:
Ez speciel gél lakk, amiről a képet küldtem, ha jól emlékszem. Mindig másfélét csináltatok. Máskor zselés műkörmöt, amivel valóban sokat lehet hosszabbítani a körmökön. Felragasztósat sohasem használok, nem is volt olyanom soha. Egyébként pedig a saját körmöm is erős és meg is nő, olyankor én lakkozom. Most éppen hónapok óta nincs felrakva, teljesen natúr. Egyszerűen csak szeretem az efféle változatosságot. És ettől még nem vagyok ribi. Köszönöm.
2015. márc. 16. 17:40
 38/78 anonim ***** válasza:

ha szeret a férfi, akkor jó esetben mindig szépnek fog találni.

akik a műkörömre azt írták, hogy teljesen elfogadható, míg a műszempilla már kurv.ás azok mit gondolnak?

ennyi erővel mindegyik egy mű, természetellenes dolog.

szerintem nincs baj egyikkel sem. ha egy nő jobban érzi magát ha mindig friss körmei vannak a manikűröstől, vagy festi a haját stb.. akkor hajrá. a fő cél hogy magunknak tetszünk, elfogadjuk a képünket. enélkül nehéz is belemenni egy kapcsolatba.

és ne a férfiak miatt csináltasson valaki műszempillát szerintem.


én is kipróbáltam a gél lakkot. a barátom is megjegyezte, hogy milyen szép fénye van, sose volt még ilyen szép amikor körömlakkal volt. de mivel nekem nem jött be, hamar lenőtt, és nem tett jót a sok reszelés neki, ezért már nem rakattam fel többször.

drasztikus hajfestést is kipróbáltam már, mióta a barátommal vagyok. de nem éreztem magam olyan jól, végül visszafestettem az eredeire.

szerintem a mai világban már természetes hogy van igénye a nőknek kipróbálni ezeket. és ha jobban érzi magát tőle, miért ne?

főleg hogy ezek nem olyan komoly beavatkozások mint egy műtét. felrakat egy nő egy műkörmöt. és? lesz tőle baja? kb fél év múlva már teljesen új körme nő, szóval ha el is reszelnék a körmét,visszafordítható

2015. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért kell leszavazni a véleményemet. Leírtam, hogy nekem férfiként nem jön be, ha valamiről ordít, hogy mű, elhiszem, hogy valaki az ellenkezőjét gondolja, de ezek nem tények, vélemények, miért kell leszavazni? Nincs kevesebb igazságértéke, mint bármilyen más kommentnek, hogyan írjon így az ember értelmes választ, hogyha lepontozzák, mert nem az nem tetszik??
2015. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:

A műszempillát szerintem kevesen tartják szépnek/igényesnek, átlag nőnek bőven elég a szempillaspirál, műanyagtól nem lesz dögösebb, sőt...A körmöket is sokféleképpen lehet ápolni, és miért lenne olyan hihetetlen, hogy valaki a natúr hatást találja vonzónak? Az én férjem pl. a vörös/fekete lakkal van úgy, hogy nagy ritkán kifejezetten kéri, de amúgy a sima átlátszó lakk az, amit viszont mindig szépnek talál a körmömön.

A házaséletünket a feszes, szálkás testem és az ápolt bőröm/hajam jobban feldobja, mintha műanyag babává változnék.

2015. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!