Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjek titkon örülnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjek titkon örülnek a hosszú, feltűnő, és szépen lakkozott körmöknek és szép, igényes műszempillának?

Figyelt kérdés
Szóval 'Éljenek a natúr nők!' természetesen, de ne mondja más nekem senki, hogy egy férfi nem bukik a fent említettekre, meg a dögös sminkre.

2015. márc. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:

Már bocsánat kedves kérdező, de nem jól tetted fel a kérdést.


A te körmöd egyáltalán nem hosszú és feltűnő. Én valami ilyen borzadályra gondoltam, és szerintem mások is: [link]


A sminked meg szolid, nem 5 kiló vakolat.

Én többször láttam már ilyen műszempillákat, na ez undorító: [link]


(amúgy nekem szerencsére műszempilla nélkül szinte is olyanok a pilláim, mint neked, és már többször kérdezték, hogy mű-e :))

2015. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
45%
Na a körmeid tipikusan olyanok, hogy az én férjem pl. csak jót röhögne rajtuk, a műköröm semmilyen formában nem jön be neki. Az arcod szép, a sminked is, de ennyi festék az arcon (ha csak nem vagy nagyon bőrhibás, de akkor meg doki kell) hétköznapokon tök felesleges, nem lehet nagy élmény a festéket csókolgatni...
2015. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

42: Hát pedig engem le szokott támadni a párom és bármit lecsókolna rólam, annyira szeret :)

"...mintha műanyag babává változnék." - eléggé túlzóan fogalmaztál. Semmi köze a külsőmnek a "műanyag babához" és máson is ennyi szolidan hat. Ez csupán játék a színekkel, kiegészítőkkel, semmi több. Nem kellene felfújni ennyire, ahogy itt egyesek teszik.

2015. márc. 16. 19:05
 44/78 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy "festett köröm, műszempilla", csak mindenki szereti, ha a párja ad magára, és próbál tetszelegni neki is, meg mások előtt is szépnek mutatkozik.


Nekem pl ez a legnagyobb halálom, mikor megismerek egy csinos lányt, aki utána is bárhova megy kicsípi magát, viszont ha otthon vagyunk, akkor a legrosszabb szakadt mackóban, smink nélkül, elaludt fejjel kell néznem egész nap. Persze ugyanígy a férfi oldal is képes belustulni, és ilyenkor jön mindkét fél részéről hogy "fogadj el így"...

2015. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsó előttinek. A körmeid nem hosszúak és nem is feltűnőek, nekem bőven belefér, ha ilyet visel egy nő.

A sminked és a műszempillád sem túlzott, egy dolog ami nem tetszik az a rengeteg alapozó, ami az arcodon van. Számomra ez már vakolat, ráadásul - tudom, bolondéria - nem szeretem az alapozók szagát, szóval számomra nem lenne pluszpont, ha amikor közel hajolok a feleségemhez azt csak visszatartott lélegzettel tehetném meg.

Remélem nem bántottalak meg, mert egyebekben szép arcod van, és a körmeid sem karmok :)

2015. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:
45: :) Nem bántottál meg. Köszönöm a válaszod.
2015. márc. 16. 19:10
 47/78 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de ez egy teljesen felesleges kérdés. A férfiak nem egy kaptafára készültek. Van, akinek bejön, van, akinek nem. Ahogy a nőknek sem jönnek be egyformàn a kigyúrt pasik például.

Az én férjemet ezzel a világból ki lehetne kergetni. Külön kért, hogy az esküvőnkre se csináltassak műkörmöt. Nem állt szándékomban, mert nekem sem jön be.

De nem az a lényeg neked és a férjednek mi tetszik? Ha te szereted, a férjed szereti, akkor az épp elég.

2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
82%

Ami rajtad van smink annak semmi köze a vakolathoz, maradj úgy ahogy vagy , így vagy szép.

Ismerek sok férfit akik tiltják a párjuknak az ilyesmit, 1 oka van , fosnak hogy találnak náluk jobbat....

2015. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
33%

A párom gyűlöli ha sminkelek, hálistennek, én is utálom :D Max szempillaspirált használtam nagy ritkán, de arról is lebeszélt :D

A körmömet festem, mindenféle színűre. Természetes körmöm van, nem csutkára vágva, kb 1 mm "fehér" részt hagyok rajta, és formára reszelem. Erre azt mondja a párom, hogy nem jön be neki különösebben, de nem is zavarja, igazából nem érdekli, ha nekem tetszik akkor csináljam. Ennek szintén örülök, a körmöm az egyetlen amire használok "kencéket", mert mindenki dicséri hogy szép formája van, meg szerintem is. :D

Egyébként mindig utálkozva beszél a legminimálisabb sminkről is... szerintem a műszempillától kifutna a világból. :D

2015. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
33%

Én szerettem régen lakkozni a körmömet egyszerűen, de ízlésesen, most már a férjemre tekintettel csak nagyon ritkán teszem ezt meg, mert utálja a lakk szagát, így én pl. a lakásban nem is lakkozhatom a körmömet:D


A műszempillától meg szerintem megijedne, hogy mi baj van az arcommal:D A sminkre is azt mondja, hogy csak ritkán, alkalmakra szereti, ha van rajtam. Mindezt úgy, hogy egyébként nem régies gondolkozású, a bőre miatt járt kozmetikushoz régebben, meg jár fodrászhoz, igényesen öltözködik. Neki igazából az ápoltság a fontos, a nagy körmöket alapból nem is szereti, így csak nagyon ritkán növesztem meg egy kicsit.


Mondjuk ő egy különleges eset, szökőévente egyszer sikerül olyan csajt találni egy filmben, akire azt mondja, hogy annak rendben van a külseje, elég finnyás, mondjuk én nem bánom:D

2015. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!