Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pár éve házasok, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve házasok, nálatok milyen gyakran van szex? Ki szokta kezdeményezni?

Figyelt kérdés
nálunk sajnos már nincs a kezdeti láng, nekem hiányzik. 30F
2015. szept. 5. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek mellett is heti 3x körülbelül.

5 éve vagyunk együtt.

Felváltva kezdeményezünk, mikor-kinek jut előbb eszébe.

Ehhez lazítás, kölcsönös elfogadás kell, és ha valaki nemet mond, akkor nem csinálunk belőle nagy ügyet. Mondjuk ritkán fordul elő, de megesik. Ha fel akarod ébreszteni egy nő vágyát, érdemes pont ellentétesen reagálnod, mint amit elsőre gondolnál. Ne mondd ki, hogy kevés, hanem dícsérd a nőiességét, lepd meg figyelmességekkel, simogasd csak úgy, ok nélkül, udvarolj neki akkor is, ha fáradt. Nálam is volt ilyen mélypont, vasalás közben melegben, kócosan jött oda a férjem, elsimította a hajam, átölelt hátulról és azt mondta, hogy "ilyenkor vagy a legszexibb" :D és hasonló dolgok. Sokszor nevettünk, kibillentett, és túllendültünk rajta. Ne sértődj meg, ne vádolj, mert akkor csak rosszabb lesz. N32

2015. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
wow, minden elismerésem. az a baj, hogy nálunk csak én kezdeményezek. én minden nap csinálnám, neki elég heti vagy két heti 1.
2015. szept. 5. 18:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.


8 éve együtt, 1 hónapja házasok

2015. szept. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
lennel az en ferjem :::::::::)) :)))) en is sokszor szeretem , nalunk kb forditva van :D en tobbet akarnam de nincs kivel :D :D :D: :))) szoval ugy ertem hogy vagy mar nem all fell a f@rka vagy nincs kedve !
2015. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Heti maximum egyszer, nagy ritkán kétszer. Eleinte naponta együtt voltunk, jó volt a kapcsolatunk is, ma már... Ő nem küzd értünk, én sokáig hajtottam, de beleuntam, a szex sem érdekel, nem kezdeményezek sosem. Annyiszor utasított vissza, hogy nem kívánom, nem dacból hárítok.
2015. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme van még együtt lenni, ha se a kapcsolat lelki oldala se a testi nem jó? Őszintén nem tudom.
2015. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
gyerek van 5os?
2015. szept. 5. 23:30
 8/14 A kérdező kommentje:
6os, en csak a gyerek miatt maradnek egy ilyen kapcsolatban, azert is kerdeztem ra. En nem tennem ki a gyerkocot egy valasnak.
2015. szept. 5. 23:31
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs. Viszont szerintem az nem jó megoldás, ha a gyerek miatt maradsz, a szexhiány frusztrálttá tehet, amit a gyerek is megérez... Meg egyáltalán, nem éri meg! Nálunk az a baj, hogy hullámzó a kapcsolatunk, van hogy szuperül elvagyunk, minden működik, aztán ez véget ér, jönnek a bunkózások, hanyagolás, nagymellű pcsák bámulása....
2015. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Heti 2, néha 3. 25 éve vagyunk házasok, 1 gyerek van. Igaz, ő már nagykorú, de míg kicsi volt addig sem voltak problémák, több volt akkor, mint most.

Mindig az kezdeményez, akinek kedve van hozzá. Az elutasítás elég ritka. Persze ennyi idő alatt az is előfordult.

2015. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!