Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Pár éve házasok, nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve házasok, nálatok milyen gyakran van szex? Ki szokta kezdeményezni?

Figyelt kérdés
nálunk sajnos már nincs a kezdeti láng, nekem hiányzik. 30F
2015. szept. 5. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne panaszkodj masnak ennyi Sem jut

Inkabb szeressd ot nappal is puszi kedveskedes

Ha tobbet akarsz tiporj erte.

Mi sok ev utan nem szexelunk Minden nap de Minden NAP osszbujunk beszelgetumk masszirozunk stb intimitas napi szinten van kettesben.

2015. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Heti 5-8 alkalom. Vàltozò. Attòl függ mennyire vagyunk fàradtak. Kb 50+50 a kezdeményezési aràny. 29n/ 26f vagyunk. 5 év 3 hònap együtt, ebből 3 év 9 hònapja hàzassàgban.
2015. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

9 éve együtt, 4 éve összeköltözve, 1 hónapja házasok: amint összeköltöztünk, szinte nulla lett. Mindig én hoztam fel,(nő vagyok)de sikertekenül. Olyan stresszes volt a munkája, plusz a vállalkozásunk, h erre már nem jutott kapacitás. Volt olyan évünk, h egy alkalom jött össze. Az is a nyaralás alatt kicsit becsiccsentve.

Viszont minden más jól működik, álompár vagyunk mások szemében.

Ne fektess óriási hangsúlyt a szexre, az nem minden egy kapcsolatban.

2015. szept. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak rosszabbat találnék, nem vagyok az a nagyhangú kedvenc típus, engem nem szoktak szeretni:(

5#

2015. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!