Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az oka ennek a sok válásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek a sok válásnak?

Figyelt kérdés

Több kortársam is megházasodott már, akik hosszú kapocslatban éltek előtte a párjukkal (5-10 év),álomesküvők meg minden és rá 1-2 évre meg elváltak. Ennek akkor mi értelme van? Nem szabad fiatalon megházasodni?

26f



2015. szept. 30. 23:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen meg az, hogy hiába ez az örök hűség ami eleve hülyeség mert az ember poligám, hanem ha már 4-5 év utána nem teljesítjük az ágyban amit a másik szeretne akkor mit várunk mégis el?
2015. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is oka, hogy sokan azt gondolják, hogy megtaláltam valakit, akivel tök jó (tételezzük fel, hogy tényleg jó kapcsolatról beszélünk) és az csak úgy, önmagától úgy is marad. Nagyon sokat kell dolgozni a legjobb kapcsolatért is, hogy ne legyen megszokás, hogy ne hűljön ki.


2. Az emberek azt gondolják, hogy minden jónak marad, és nem kell időnként átgondolni a dolgokat, pedig nagyon fontos lenne, hogy magamhoz is őszinte legyek, hogy valóban jól érzem-e magam még mindig? Jó együtt? Boldog vagyok? És ha valami nem oké, akkor még időben lehet változtatni - és nem kellene egyből válni.


3. Nem kitartóak az emberek. Valami elromlik, dobjuk ki. Az, hogy valakit visszahódítsanak, hogy valakiért egy kicsit is küzdjenek? Minek? Jön a másik.


Szerintem ezekért (is) van sok válás.

2015. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen.
2016. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!