Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a feleség hordja, a férj pedig nem hordja a gyűrűt?

Figyelt kérdés

2015. okt. 6. 16:44
1 2
 1/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Mert utálja az ékszereket. Én sem fogom hordani.
2015. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Orvos vagyok, jobb ha az ember ujján nincs semmi amikor dolgozik, beleakad a kesztyűbe, kopik, nehezen tisztítható stb.
2015. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 hisztynka ***** válasza:
100%

Nálunk egyszerű oka van, én hordom, mert irodában dolgozom. A férjem nem hordja, mert kőműves, plussz köveket csiszol. Az építőiparban néha balesetveszélyes helyzetbe kerülhet ez miatt.

Gondolom más munkahelyeken, pl. Vasipar,bútorgyártás,stb.is vannak veszélyes gépek. Munkavédelmi oktatásokon amelyeken kötelező résztvenni ezekre fel is hívják a figyelmet.

Szellemi munkát végzőknél gondolom más a helyzet.

2015. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ment a zöld, köszi!
2015. okt. 6. 16:58
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Apukám két okból nem hordja:

az egyik a munkája: paraszt (mezőgazdaság és állattartás, de ő ilyen régimódi megnevezéssel él :D)

A másik ok (ami szerintem a legfontosabb), hogy a gyűrűje harminc éve valahol a Balaton alján pihenget.

2015. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Azt hiszem,a többiek mindent leírtak már.

Amit hozzátennék még,esetleg a csajozásban zavarja?:D

Láttam már ilyet...

Ezt mindenféle rosszindulat nélkül írom.

2015. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem sosem hordta,mint utóbb kiderült zavarta a csajozásban.Amikor megtudta,hogy elakarom hagyni egyből elkezdte hordani :D

A mostani férjem mindig hordja,pedig építkezéseken dolgozik,de azt mondja,úgyis kesztyűben van,tehát nem zavarja.

2015. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, nem csak az, hogy neki mondjuk nem jelent sokat a házassága....

Pl. lehet, hogy a munkája miatt nem szerencsés hordania. Ha gépekkel dolgozik, akkor balesetveszélyes. De az is lehet, hogy nem szeret gyűrűt hordani, mert úgy gondolja, nem elég férfias viselet.

2015. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk férjem hordja, én nem. Már 12 éve nem. Egyszerűen azért, mert zavar. Nem vagyok ékszeres, nincs fülbevalóm, nincs nyakláncom, mert minden ilyesmi zavar.
2015. okt. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó vagyok. Tehát aki hordja a gyűrűt, azt felpontozzák, mert az az abszolút normális. Aki nem hordja, mert kőműves, lapátol, akármi más elfogadhatót csinál és mond, azt szintén, de aki szimplán azért nem hordja, mert zavarja a kezén, az lepontozandó. Érdekes.


Ettől függetlenül a gyűrű egy szimbólum, a társ iránti szeretet, hűség, elfogadás, stb. nem attól függ, hogy hordja-e valaki vagy sem.

2015. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!