Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban egy nő szexuálisan elhanyagolja a férjét, akkor érthető ha félrelép a párja?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó hanem az egyik férfi ismerősömről aki 47 éves, a felesége pedig 1-2 évvel idősebb nála tehát majdnem egykorban vannak. A férfinek lenne igénye még a szexre de a felesége mindig csak kifogásaokat talál és nincs kedve hozzá, így hát a férje félre lép de ugyanakkor a feleség féltékeny és háborog ha gyanut talál és kémkedik.

Érdekes téma így kérdem én, ha a feleség nem adja meg amire a férje vágyik érthető ha félrelép a férje?


2017. jan. 16. 22:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
A szükségletek fontosak,ha nem működik akkor sajnos nem,....ettől függetlenül a megcsalás még ugyanúgy megcsalás
2017. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek az elsővel. Érthető, hogy fontosak a szükségletek. Érthető, hogy ilyesfajta törődésre is vágyik az adott fél. Ez azonban nem változtat azon, hogy megcsalja.


Én voltam már mind a 3 szerepben, és mindegyikből az volt a tanulság, hogy nem jelent megoldást a problémákra és idővel valaki mindig sérül.

Meg lehet magyarázni a dolgot, én is ezt tettem mikor én voltam a megcsaló. Még tán el is hiszem.. A kapcsolatom valóban helyrejött utána (ugyanez volt a probléma), a szeretővel pedig megszakítottuk a kapcsolatot. Ez tény. Ahogy az is tény, hogy ez az egész nem kellett volna ahhoz, hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat.

2017. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem, akkor sem érthető! Nincs olyan, hogy a megcsalás érthető vagy elfogadható. Ha valami nincs rendben a szexxel kapcsolatban, akkor le kell ülni és meg kell beszélni! Ha nem sikerül közös nevezőre jutni, akkor pedig nem az a megoldás h megyünk aztán félredugunk, hanem szakítani kell, vagy elválni! De akkor sem a megcsalás a megoldás. Az csak a gyáva, gerinctelen emberek "bevált módszere".
2017. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

Olyan nincs, hogy egy NŐ elhanyagolja a férjét. Egy kapcsolatban csakis a férfi hibázhat, a nő nem. Ha úgy is tűnne, mint ha elhanyagolná, annak is biztos megvan az oka. Nem kap elég érzelmet, vagy fáradt, vagy épp a Jupiter és az Uránusz pályája metszette egymást, vagy csak nem volt a férjen sapka. Vagy pont volt, épp ez az. De hibás a nő sosem lehet, ezt jól jegyezd meg! Hibás csak és kizárólag a férfi lehet. Tehát, ha félrelép, akkor egy mocskos disznó. Ha a feleség lép félre, az meg azért van, mert a férj egy érzéketlen tuskó, és nem csókolgatta eleget azt a szeretetre éhező virágszálat.


Sajnos ez van! Semmiképp sem érthető, ha egy férfi félrelép. Azt ki nem magyarázza sosem. Ámbár ha nő lenne, még őt kéne sajnálni, hogy félre kellett lépnie!!!

2017. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%

Érthető.


Egy ideális világban persze megbeszélnék egymással és ha a férj így is oda van a feleségéért, akkor szépen megegyeznének, hogy a férj nyíltan szexelhet mással.


De mi van ha a feleség egy bigott némber. Persze nem tudom mit lehet szeretni egy aszexuális bigott némberen, de biztos van ilyen is.

2017. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Érthető, de attól még nem ez a helyes megoldás.
2017. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy érthető. És ha elválna, az is érthető lenne.
2017. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem érthető. Érthető az lenne, hogy ez nem felel meg neki, és minden próbálkozása ellenére nem változik a helyzet, akkor szépen összepakol és szakít/elválik.
2017. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van olyan ismerősöm, aki szereti a párját, szexelnek is, de neki az kevés, van egy 3 éves kislányuk. A pasi saját bevallása szerint szereti a feleségét, semmiképp se válna el tőle, csak neki ez így kevés. Ráadásul időközben rájött, hogy van némi perverziója, amit viszont a gyermeke anyján ki se szeretne próbálni, mert lealacsonyítónak érzi vele szemben, így prostikhoz jár.


Olyan férfit is ismerek, aki évekig tűrte, hogy nincs szex. Szó szerint! És soha sem csalta meg a párját. Ott nem volt gyerek, szét is mentek. Most nincs párja, mégse száll virágról-virágra, hanem normálisan ismerkedik, randizik.


Szerintem, ahol ezt nem lehet megbeszélni, az a kapcsolat annyit is ér.

2017. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy elég rossz időszak.

A nő a menopauza környékén lehet, a megváltozott hormonok is hozzájárulnak ahhoz, hogy nem akar szexelni.

A férfinek csökken a tesztoszteronszintje, ez frusztrálja, és kompenzálni akar, minél több szexszel általában fiatalabb nővel. Mid life crisis. Ilyenkor vesznek általában autót is.

A nő akár tudatosan is elterelhetné a férje figyelmét sok szexszel, hogy annak ne legyen energiája másra. Persze kérdés, neki megéri-e, de ez általában hatékony.


Ezért előnyös, ha jelentősebb a korkülönbség a pár tagjai között, így nem egyszerre érnek ebbe az érzékeny fázisba, ahol sok házasság tönkremegy.

2017. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!