Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy házasságban egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy házasságban egy nő szexuálisan elhanyagolja a férjét, akkor érthető ha félrelép a párja?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó hanem az egyik férfi ismerősömről aki 47 éves, a felesége pedig 1-2 évvel idősebb nála tehát majdnem egykorban vannak. A férfinek lenne igénye még a szexre de a felesége mindig csak kifogásaokat talál és nincs kedve hozzá, így hát a férje félre lép de ugyanakkor a feleség féltékeny és háborog ha gyanut talál és kémkedik.

Érdekes téma így kérdem én, ha a feleség nem adja meg amire a férje vágyik érthető ha félrelép a férje?


2017. jan. 16. 22:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Biztos rettentő szar a pasi az ágyban, hogy a neje nem akarja.
2017. jan. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár ily egyszerű lenne.

Eddigre már mindkettő rengeteg alap dolgot hagyott ki, sokat hibáztak s nem tanulnak jelenleg sem.

Nem itt kezdődik probléma megoldás.

2017. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

11-essel egyetértek. Voltam én is fiatal, naiv és szexéhes. Be is jött ez a "feleségem elhanyagolt" duma, gondoltam kölcsönösen kisegítjük egymást, szexen kívül mást úgyse akarunk.

Az első alkalom után tudtam, miért nem akar vele szexelni a felesége. Olyan pocsék együttlétem azóta se volt. Nem részletezem, de egy önző, durva állat, aki konkrétan megsértődött, hogy az előjáték minek, ne kéressem magam.


Szóval ha jó a szex, akkor azt a felesége is kívánni fogja. Ezt 15 év házasság után is határozottan állítom. Ha a nő inkább lemond a szexről teljesen, akkor a szerető se fog vele jól járni. Egy-két jó menet után már elmúlik a bújkálás izgalma.


Ha valamit nem lehet megbeszélni és megoldani, akkor válni kell. Ilyen egyszerű.


Gondolom a kérdező akkor is jogosnak érzi a félrelépést, ha a feleség étvágya nagyobb, ezért összejár dugni egy fiatal bikával. ;)

2017. jan. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%

Aha, a válaszadók közül az a verzió nem is létezik, hogy a feleség rondának, öregnek érzi magát, ráadásul szed 8 gyógyszert, szedett 20 évig fogamzásgátlót, és már totál képtelen a szexuális élvezetekre?

Mellette még klimaxos, irigy minden más nőre, félti az anyagi jólétét, stb...

Naná, hogy félre lép a férj. Ha van egy kis esze.

2017. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Ja, mert a férj fiatalodott a 20 év alatt. Ja, nem. Kopaszodott, hasat eresztett és egyebek.
2017. jan. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem. Mármint én értem, hogy milyen faktorok járulhatnak hozzá a megcsaláshoz, de ha valakit el tud venni feleségül, akkor beszélni is tud vele, hogy figyelj, ezt oldjuk meg, nekem ez így nem jó, mert én többet akarok szexelni, ahelyett, hogy titokban megdug valakit.

Felnőtt emberek, üljenek le, oldják meg. A megcsalásra ez pont nem mentség.

2017. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A megcsalásra szerintem nincs mentség. Ha kizárólag a pasi kezdeményez, de a Nő ezt szinte mindig visszautasítja, akkor idő után megkeresi máshol a boldogságot....a való életben ez így működik. Sok Nő nem fogja fel azt, hogy egy kapcsolat kölcsönös vonzalmon kéne alapuljon és nem mindig a pasinak kell tepernie. Ha a Nőnek magától eszébe sem jut, hogy a párját kényeztetni kéne (persze ez viszont is igaz), akkor annak a kapcsolatnak már annyi. De ilyenkor az a tisztességes, hogy egyszer leülnek megbeszélni a dolgokat és ha nincs változás, akkor békességben el kell engedni egymást. Van olyan ismerősöm, aki a gyerekre való tekintettel egy háztartásban maradt a feleségével, de nem alszanak együtt, szex már évek óta nincs közöttük.

Mindenki saját értékrendje szerint döntse el mi a fontos számára és ennek megfelelően cselekedjen. A Nők hajlamosak abba a hibába esni, hogy mindent a gyerek érdekei alá rendelnek és megfeledkeznek a férjükről....az ilyen kapcsolatok már eleve azért jönnek létre,mert a Nő vágyik az anyaságra és ehhez keres egy támogatót.

2017. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem érthető, és nem elfogadható. Ha problémájuk van, beszéljék meg/forduljanak orvoshoz, oldják meg együtt. És ha nem megy a dolog, és ha az illető végképp csak a szex körül forog, semmi más nem számít neki, se az együtt töltött idő, se a család, csak a szex, akkor zárja le a kapcsolatot, aztán oda megy ahová akar.


Az a minimum, hogy az ember őszintén elmondja az igényeit a feleségének, és közli vele, hogy keressenek megoldást, mert ő nem tud szex nélkül létezni.


Arra nincs mentség, ha az ember a házastársa/párja háta mögött üzekedik, majd hazamegy, lazán belenéz a szemébe, és úgy tesz, mintha semmi sem történt volna.

2017. jan. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#14: egy 50 éves nő nem érzi magát rondanak és öregnek, főleg a vele hasonló korú férjével. Egy 50 éves nagyon ritkán szed gyógyszert, főleg 8 felét. Idióta.
2017. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amikor egy ilyen kérdés felvetődik, a válasz egyértelműen az, hogy nem, nem érthető. Ne általunk akard felmenti magad, te is tudod, hogy ez gáz.
2017. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!