Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez válóok lenne neked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez válóok lenne neked?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki többször lefeküdt egy nős pasival. Majd megismert egy másik srácot, összejöttek, és összeházasodtak. A nős férfivel történt viszonyt nem mesélte el a barátjának (mostmár a férje), de pár ismerős tud róla. A két pasi azóta jó barát lett, ott volt az esküvőn is a családjával. Te mit reagálnál a férj helyében, ha ez kiderülne? És kiderülhet, mivel páran tudják. Zavarna, hogy végülis a szemedbe hazudtak, vagy mivel előtted történt a dolog nem érdekelne?
2018. jún. 11. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Számomra nem lenne válóok, mert házasság előtt történt. De a bizalmam megrendülni de a barátság is tönkre menne, megszakadna. A férjem viszont ilyen helyzetben tuti válna.
2018. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%

Egyáltalán nem váló ok.

Az a múlt, az előtte történt. Ez nem hazugság, ez nem sunyiság, csak úgy érezte (szerintem jogosan) hogy teljesen felesleges elmondania hogy "Ja hallod viszem, amúgy mielőtt össze jöttünk volna X idővel előtte dugtam egy másik pasival"..


A tudatlanság áldás.


Azzal hogy nem nyomta az arcába a múltját, megkönnyítette a kapcsolatot egy felesleges frusztrációtól és vitától

2018. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%

12#ez baromság, előbb utóbb ki fog derülni.

Én caalodnék a páromban, ha kiderülne, hogy házas emberrel kavart. Nekem ezt nem veszi be a gyomrom. Oké hogy másik fél a házas, de az ilyenekne semmi tartás nincs? Nem zavarja őket hogy csak egy bszasra jók? Mert ha csak szex kell, arra talál mást is. Na mindegy ez az én véleményem, de az meg már tényleg nonszensz hogy jóba vagyok azzal aki a páromat kurogatta...

2018. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez nem a szemembe hazudás, még a házasság előtt történt. Inkább azt mondanám, hogy nem mesélte el a sötét múltját. Jobb az ilyeneket egy kapcsolat elején tisztázni, hogy kinek mi fér bele, mit vesz be a gyomra. Persze nemm az első randin, de még mielőtt komolyra fordulna.


Nálam se lenne ez válóok, de azért lehet kicsit átértékelném a véleményem az asszonyról. Az nekem nem fér bele, hogy valaki házas emberrel kezd, vagy megcsalja a párját, mindkettő önző és gerinctelen dolog. Ha mással megtette, lehet velem is megteszi majd. Ha előre tudom, lehet nem is jövünk össze.


Valamilyen módon jártam hasonló cipőben. Feleségem sötét múltjáról tudtam dolgokat, de utólag kiderült, hogy nagyon sok mindent nem, vagy csak nem figyeltem eléggé a részletekre. Annyit tudtam, hogy pl. elég "érdekes", fura, idióta párjai voltam a múltban, meg egyetlen egyszer egyik exét megcsalta, amikor már nagyon a levegőben lógott a szakítás, mintegy megadva a kegyelemdöfést. Ehhez képest több párját is megcsalta, ahelyett hogy kilépett volna, megjavította volna a boldogtalan kapcsolatát. Ha ezeket tudom időben, észre kellett volna vennem a figyelmeztető jeleket, és talán messziről el kellett volna kerülnöm. És sajnos nem változott túl sokat azóta, a mi házasságunk 8 év után úgy ért véget, hogy előtte 2 éven keresztül folyamatosan csalt, végül a szeretőjével lelépett. (Meg közben még két másik pasival is megcsalt pár alkalommal, de persze ezt is jóval később tudtam meg.)


Szóval nem árt jó előre tudni, hogy kinek milyen a személyisége, mennyire hűséges, becsületes típus. Mert akinek ilyen simán belefér házas emberrel kezdeni, vagy megcsalni a párját, azt egy hűséges típusnak nagyon messziről el kell kerülnie, mert ki fogja facsarni, romokba fogja dönteni az egész életét, megingatja a másik nembe vetett bizalmát, életre szóló sérüléseket fog okozni.

2018. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak letagadott valahány pasit. Mai napig nem tudom mennyit. Megadtam neki a lehetőséget, hogy elmondjon mindent, de hazudott tovább.

Már nem a feleségem. 20év után, 2 gyerekkel döntött a hazudozás, ezzel a válás mellett.

2018. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!