Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy vélekedtek a megcsalásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vélekedtek a megcsalásról? Megbocsátanátok a párotoknak?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 22:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Ez így nagyon általános. Ezer dologról függ. Az esetek nagy részében szerintem nem tudnak, de nyilván óriásit különbség van aközött hogy részegen megcsókolt valakit és másnap elmondja és a között hogy hónapokig titkos viszonya van valakivel.
2021. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%

Pár éve első exem megcsalt csókkal. Fiatalok voltunk, próbáltam feldolgozni, de nem ment egy hamar... amikor már majdnem sikerült, akkor már emelte a tétet, a következővel már pettingelt.

Azt még nehezebben viseltem, se veled se nélküled ... szenvedélyes de szenvedős egybenmaradás volt. Visszatekintve nem volt értelme, ami tanulság volt, azt az első 2 évben is megtanulhattam volna, nem kellett volna rádobnunk még 3 évet.

Sok idő, energia ment el rá, költségem is származott belőle, mert egyetemen is csúsztam emiatt, ledobtam 15 kg-t is, fizikailag rosszul voltam.


Gyerekes éretlen dolog volt, már belátom. De ez van, menni kell tovább.



Egy barátomat szintén megcsalták, ... hosszan nyújtotta az első szexet, erre a barátnője besokallt, és a szüzességét másnak adta inkább. Már 6 éve vannak együtt, de a barátom nem szerelmes. Nem is akarja elvenni a csajt, csak úgy elvan. Szerintem komfortzóna. Állandóan önigazolásokkal meg "mindenkinek jár 1 esély"lyel jön.


Van még 1-2 távoli ismerősöm ilyenben. Mindnél a csaj volt hűtlen érdekes módon. De még egyetlen egy sztorit se hallottam, ahol a felek utána boldogak tudtak lenni újra egymással.

2021. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy amúgy erős kapcsolatban sok mindent fel lehet tudni dolgozni, csak általában ha valamelyik fél éljük odáig, hogy komolyan félrelép már nem stabil a kapcsolat.
2021. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy jó kapcsolatba nem fér bele. Egy ilyen után már semmi nem lesz a régi. Attól is függ, hogy 1 alkalom. Vagy hónapokig, netán évekig félredugott.

De szerintem én 1 alkalmon sem tudnék ugyanúgy nézni rá.

2021. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudtam megbocsájtani. :(
2021. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Még ha sikerülne is megbocsájtani, akkor is minden érintésénél az lenne előttem, hogy más nővel volt. Tehát nem igen működne már köztünk semmi intimitás. Az meg lassan kinyírná a kapcsolatot úgyis.
2021. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
6-os ez amúgy simán csak egy kapcsolatban is zavar? Nyilván teljesen más szituáció, de pont ezen a dolgon ott is tilos kell lépni.
2021. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

#7 Nem igen értelek. Szóval simán a gondolat, hogy kapcsolatunk előtt más nővel is volt már? Természetesen az nem zavar, eszembe sem jut.

Teljesen más a kettő.

Hogy miért? Abszurd példával, megcsalásnál a majonézes kanállal egyből nyúl a tejfölbe. Két kapcsolat pedig, a majonéz után csak elmossa, elöblíti azt a kanalat a tejföl előtt. 🤣

Mert igen, nem csak a dolog lelki oldalára gondoltam a 6-os válaszomban, de a fizikai oldalára is.

2021. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Tetszik ez a példa :D jogos, nekem valahogy a megcsalásnál sokkal inkább a lelki oldal jön be erőteljesen, de persze mindenki másképpen éli meg ezeket a dolgokat
2021. márc. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Érzelmileg már máshol van. Bulizós véletlen megcsókoltam mást hagyjuk a kamaszokra. Felnőtt embereknél már egyfajta megcsalás van: tervezett.

Még az egyéjszakás kaland is. De általában már kifelé néz egy ilyen ember, mert nincs olyan, hogy szeretek valakit, de közben másra vágyom.


Szóval nem, nagyon nem.

2021. márc. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!