Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségként volt bárki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként volt bárki szerelmes a szeretőbe?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok egy gyermekkel és egy megromlott házassággal + egy alkalmi szeretővel.

A szerető miatt képes vagyok mindennap vidám lenni, sportolni stb. Alapvetően pozitív vagyok de a férjem nem és miatta én sem. A szerető szingli de én bele szerettem, ő jelen helyzetben nem szeret viszont. De én miatta válnék. Szerintetek megtegyem? Kérdésekre privát üzenetben válaszolok.



2021. okt. 27. 03:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Már mondta régebben, hogy ha egyedülálló lennék és még akkor ő is, akkor nem zarkozna el attól, hogy megprobaljuk együtt
2021. okt. 28. 08:44
 22/30 anonim ***** válasza:
Oké, viszont a többi kérdés sem mindegy.
2021. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Egy éve a szeretőm. De nem hiszem, hogy a többi fontos. Egy megromlott hazassagnal.
2021. okt. 28. 09:06
 24/30 anonim ***** válasza:
42%
És nem lenne/lett volna egyenesebb egyszerűen továbbállni? Ha rendezett anyagi körülményeid vannak, tudsz hova menni a gyerekkel, simán el tudnál/tudtál volna menni. Inkább arra kellene koncentrálnod, hogy te önállóan mit akarsz, ha van másik, ha nincs. És hidd el, akármennyire is azt mondja a másik, hogy minden oké, ott lesz a gondolataiban, hogy férj, gyerek mellett tartottad. Először en bloc magaddal legyél tisztában, az az egy biztos, minden más jöhet-mehet bármikor. Nálam már koppant így nő, hogy két szék közt a pad alá esett. Mondjuk ott igen erősen kooperáltam a csaj párjával, miután rám mozdult a nő, ment a drót, majd mire kinyögte, hogy hejj de én kellek neki, megmondtam, hogy jó, akkor az előzővel fejezze be. Egy pénteki napon szépen szakított is vele (persze már az ürge tudott mindenről, csak megbeszéltünk, hogy zipzár a szájra), szombaton jött is hozzám át a lány két sporttáskával és egy gurulós bőrönddel. Szépen el lett rendezve kétszer, közben megnéztünk egy filmet, rendeltünk kaját, majd 18:30 körül mondtam, hogy lehet szépen megfogni a csomagjait és mehet amerre lát. 20:00-kor találkoztunk a már volt emberrel, megittunk pár sört, néztük az olimpiát és oltári nagyokat röhögtünk a helyzeten. Hogy ezt miért mondtam el? Azért, mert ha eddig mások háta mögött csináltál valamit (mindegy, hogy miért), akkor ideje lenne megráznod magad és felfogni, hogy ez előbb vagy utóbb vissza fog ütni valahol. Ha nem is ennyire direkt módon, de így lesz. Kapd össze magad, mondd el, hogy el akarsz válni (igen, a félrekupakolást is) és szépen indulj el egyedül. Nagy lány vagy, ne arra várj, hogy mindig ott lesz valaki mankónak. Ha nem lenne a másik pacák, mit csinálnál? Ülnél ott szomorkodva vagy kérdésnél egy másikat? Legyél már egyenes. Ha menni akarsz, ha van más, ha nincs, ha biztosít arról, hogy ott lesz, ha nem, menj. Te jelenleg két embert használsz ki. Ha pedig nem teremtetted meg azt az egzisztenciát, hogy csak úgy le tudj lépni vagy nem tudsz egy ideig mamahotelezni, vess magadra. Nem leszel mindig kelendő, fogsz ám öregedni, a lassuló anyagcsere és a gravitáció teszi a dolgát. Gyerekkel pláne. Jellemről már ne beszéljünk, azt elbaltáztad.
2021. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
A férjem tud a szeretorol, ő ajánlotta fel ezt a megoldást a szexmentes élet miatt. Szóval mindent elfogadok, de azt nem, hogy nem vagyok egyenes. Elsősorban magam miatt fogok válni, nem a másik férfi miatt.
2021. okt. 28. 11:23
 26/30 anonim ***** válasza:
76%

Hűűű! Hát ez a 24 es eset, ez egy nagyon taho ember az már biztos!

De én is azt mondom amint megvan az anyagi biztonságod, tudod hogy hova mész, lépj minél hamarabb…

És sajnos mivel a szeretőd nem úgy szeret ahogy te őt, ne várj rá, hanem építsd fel a saját életed…

2021. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
36%
24-es papol a jellemről:DDD
2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25%
24-es elég volt elolvasnom ezt a kommmentet, és máris azt kívánom, hogy a következő c++bűnözésnek te legyél az áldozata.
2021. okt. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Napok óta gondolkodom mit is írhatnék neked kérdező. Nekem az jutott eszembe, hallottál e már a poliamór kapcsolatokról ? egyre nagyobb ilyen közösség létezik Magyarországon.
2021. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hallottam, de én nem szeretném úgy élni az életem. Nekem bőven elég lenne egy férfi. Csak ez most egy rosszul sikerült helyzet.
2021. okt. 29. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!