Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségként volt bárki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként volt bárki szerelmes a szeretőbe?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok egy gyermekkel és egy megromlott házassággal + egy alkalmi szeretővel.

A szerető miatt képes vagyok mindennap vidám lenni, sportolni stb. Alapvetően pozitív vagyok de a férjem nem és miatta én sem. A szerető szingli de én bele szerettem, ő jelen helyzetben nem szeret viszont. De én miatta válnék. Szerintetek megtegyem? Kérdésekre privát üzenetben válaszolok.



2021. okt. 27. 03:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
39%

Uhum... és hol fog lakni? Hogyan fogja eltartani magukat? Hogy fogja kezelni a gyerek apját? Hogyan fog tudni egyáltalán ismerkedni egyedülálló szülőként?

Csak néhány kérdés...

2021. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos lenne idővel párom. Az lenne a legkisebb gond.
2021. okt. 27. 09:43
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyen. És simán elváltam volna érte, és hozzámentem volna. De tiszteletben tartottam a kapcsolat jellegét és nem nyomultam ezzel. Azt is csak utólag, mikor megszűnt a szexkapcsolat mondtam el neki egyszer, hogy mit éreztem akkor.
2021. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%
Lépj minél hamarabb. Én 20 év után váltam el. Hamarabb kellett volna, nem volt bátorságom.
2021. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
2021. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Haha. Bárcsak ő lenne a férjem. Én szexelnek de ő nem akar
2021. okt. 27. 11:05
 17/30 anonim ***** válasza:
13%
Szép volt ribi.
2021. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
94%
A szeretőd simán lehet, hogy kereket old, ha az a veszely fenyegeti, hogy a nyakán maradsz egy gyerekkel. Csak penditsd meg a témát, elkezd majd kihátrálni.
2021. okt. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

+1 pont a 18-as válaszra. Az ingyenpunci csábító dolog. Egy egyedülálló anyuka a gyerekkel, és minden problémájával már annyira nem.

De tényleg, pendítsd meg a dolgot!

2021. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
46%

Vegyük sorba, mert ez így nem teljes:

- mióta vagytok házasok?

- mennyi idős a gyereketek?

- mióta van szeretőd?

- milyen változások voltak a kapcsolatban (a gyerek születésén kívül)?


Ez így elég egyoldalúan van leírva, másrészt elég "érdekes" módja a probléma kezelésének, hogy szeretőt tartasz. Ahogy már leírták, vedd számításba (ha már addig eljutottál, hogy szeretőt tarts), hogy neki valószínű pontosan elég ez a státusz.

2021. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!