Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben a helyzetben jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben jobb elmondani az igazat vagy sem?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta vagyok a feleségemmel együtt most 45 vagyok.Ez időtájt nő felé se néztem ha volt bármilyen szexuális kapcsolatom az 19 éves korom előtt.Múltkor egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy nővel megtörtént a dolog.Igazából ennyi szerintem az arcát se tudnám felidézni.Feleségemmdl a kapcsolatom amugy minden téren nagyon jó,rengeteg kozos dolgunk van mar egybol,a mai napig varom haza ha kesobb jon,imadom megolelni,megcsokolni,ezért zavar k.vára ez a helyzet és nem tudom mi tévő legyek.26 éve csak vele vagyok/voltam raadasul tini korunk öta,nem is attól félek hogy elhagyna,csak tudom hogy nagyon fájna neki,engem meg mardos a lelki ismeretfurdalás

2023. júl. 16. 08:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Jézusom mekkora ringyó vagy.

Szerencsétlen nőnek úgy kell használnia a farkadat, hogy nem is tudja hogy más nő alá feküdtél.. gusztustalan féreg.

Ha van gerinced nem dugsz vele amíg nem tudod hogy nem vagy leprás.

2023. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
milyen ringyó férfi, vagyok te buzeráns fasz😂😂✌️ott vagy nagyon öcsi
2023. júl. 18. 22:21
 33/37 A kérdező kommentje:
nem baj ha f.aszkalap vagy te is csak ne írj már, két f.aszkalap beszélgetésének tényleg semmi értelme
2023. júl. 18. 22:23
 34/37 anonim ***** válasza:

"milyen ringyó férfi, vagyok te buzeráns fasz"


Tudjuk.

Aki megcsalta a feleségét, ezért vagy ringyó.

És még finoman lett fogalmazva.

2023. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
ja értem,én zokon vettem nagyon te meg leszarod ennyi a beszélgetes
2023. júl. 18. 22:47
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elbasztad szó szerint. Azt ugye tudod hogy ilyen ritka kincs olyan ritka mint a fehér holló? Ha elmondod meg fogod szívni lehetséges, uh te döntesz.
2023. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Túldrámázod az egészet kérdező! Barátomat imádják a nők. Jól néz ki és van szövege. Ki is használja az adottságait. Több viszonya is volt a felesége mellett. Előtte meg volt egy nőfaló időszaka. Egyszer összeszámolta. 62 nővel volt összesen. Ebből kb. 10 volt hosszabb-rövidebb kapcsolat és 1 házasság. Sosem kapott el semmit. Nincs lelki ismeret furdalása /igaz már lehiggadt/ Nyugodt, boldog házasságban él most 57 évesen a feleségével. Kérdező Te egy szent vagy. Ne akarj már mártír halált halni a semmiért.
2023. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!