Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebben a helyzetben jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben jobb elmondani az igazat vagy sem?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta vagyok a feleségemmel együtt most 45 vagyok.Ez időtájt nő felé se néztem ha volt bármilyen szexuális kapcsolatom az 19 éves korom előtt.Múltkor egy szórakozóhelyen megismerkedtem egy nővel megtörtént a dolog.Igazából ennyi szerintem az arcát se tudnám felidézni.Feleségemmdl a kapcsolatom amugy minden téren nagyon jó,rengeteg kozos dolgunk van mar egybol,a mai napig varom haza ha kesobb jon,imadom megolelni,megcsokolni,ezért zavar k.vára ez a helyzet és nem tudom mi tévő legyek.26 éve csak vele vagyok/voltam raadasul tini korunk öta,nem is attól félek hogy elhagyna,csak tudom hogy nagyon fájna neki,engem meg mardos a lelki ismeretfurdalás

2023. júl. 16. 08:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

El ne mondd neki, ha nem akarod megkockáztatni, hogy elhagy.


Számolj el egyedül a lelkiismeret-furdalásoddal, okulj az esetből, hogy több ilyen ne történhessen.

2023. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy elhagyna tényleg,elég sok mindenen keresztül mentünk a 26 év alatt,ismerem ennyire.Pont ez az ami zavar hogy egy igazi kincs,értelmes,törődő,tiszta lelkű,mosolygós,vidám jó germészetű,megtesz mindent értem amit ember csak tehet a másikért!és ezért szar magamba tartani!ha ismerném fél éve es csak egy olyan"legyek valakivel"kapcsolat lenne,vagy egy kicsit szar lenne kettőnk közt barmi,vagy nem kapnék meg tőle szinte bármit szexuális téren azonnal elmondanám hogy de ez és ez volt mert mostanában így ereztem bla bla.. de még ilyen sincs.
2023. júl. 16. 11:18
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki!

Legalább legyen esélye, hogy (minimum) a következő 26 évre olyan pasit találjon maga mellé, aki értékelni is tudja őt.


"egy igazi kincs,értelmes,törődő,tiszta lelkű,mosolygós,vidám jó természetű,megtesz mindent értem amit ember csak tehet a másikért" -> Ásd el magad!

2023. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy egy szép hosszú házasságot sikerült így tönkre tenned, ocsmány ribike.
2023. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 16 éve után a férjem céges buliban megbaszta az egyik kolléganőjét. 3 hónapig rágódott rajta, majd elmondta. Én utána soha többet nem tudtam benne megbízni. Megtörtem mind érzelmileg, mind az önbecsülésemben. Megsemmisültem mint nő és feleség és magamat hibáztattam hónapokig. Depressziós lettem, jelenleg is kezelésre járok. 2 éve tudom, féléve erősen gondolkodom a váláson és elkezdtem dolgozni az anyagi függettlenségemen. A férjem tudtán kívűl nyitottam egy új bankszámlát ahová elutalok x részt a fizetésemből és lecsípek a konyhapénzből. Annyit akarok, hogy egy albérlet meg félévnyi keresetem meglegyen és elköltözök másnap a gyerekkel.


Ha nem tudom meg, marad minden ahogy van. Már inkább azért haragszom rá, mert elmondta és nem azért mert egyébként részegen megtette....

2023. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

"Megtörtem mind érzelmileg, mind az önbecsülésemben. Megsemmisültem mint nő és feleség és magamat hibáztattam hónapokig"

hát ezt biztos nem hagyom,szerintem ő is pont így reagálna!eletem 60%át vele töltöttem,sokat segítettek a válaszok amúgy.Ráadásul most fogja elveszíteni a munkahelyét is úgyhogy ha el is kezdeném valaha adagolni nem pont most

2023. júl. 16. 13:30
 17/37 anonim ***** válasza:
49%

Nem szabad elmondani. Azaal csak tönkretennél mindent..

A lelkiismeretfurbalás az arra való hogy többet ne vétkezz de ezzel neked kell megküzdened. Ne dobj el mindent egy egyszeri botlás miatt

2023. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
35%

#16


Nem szép dolog, hogy erre bíztatlak, mert alapvetően őszinte ember vagyok, aki utálja a hazugságokat DE


amit nem tudunk, az nem fáj.

2023. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%

Környezetemben van egy házas férfi szintén huszonéve házas közel az 50-dik évéhez,úgyan így áradozik a feleségéről mint Te kérdező, aztán 5 éve állandó szeretője van.


Akkor most mi is van?


Képmutatás,kirakat élet, házasság ez!

2023. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
ez az o dolga,nekem meg nincs
2023. júl. 16. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!