Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan, hogy kölcsönös volt a vonzalom egy házas férfival, de eldöntöttétek, hogy nem lesztek szeretők?

Figyelt kérdés
Tudtátok ezt tartani vagy végül elragadtak az érzelmek? Mi lett a történet vége?

2023. okt. 20. 06:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Egyik házas férfin se láttam még olyat hogy èn lennék neki a mindene vagy fontos lennék vagy számitanék és nem valami mellékes valaki lennék neki. Így vonzalmam ki se tudott még alakulni foglaltak felé.

Azokban valahogy n8ncs tűz.

2023. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Aki nekem tetszene,elég normális felfogású,nem lép át semmilyen határt,ahogy én sem...Ettől függetlenül nagyon bejön,de nyilván az észérvek fontosabbak,mint az ösztönök.
2023. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj nem is egyszer.
2023. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Volt ilyen. Elmondása neki, hogy ha lezárta a kapcsolatot, beszélghetünk kettőnkről. Ő azt mondta, hogy szeretne velem lenni, így én adnám meg neki a kezdő löketet és akkor szakítana. Ez nekem viszont nem volt pálya.

Semmi sem történt köztünk, régebbről ismertük egymást, mikor egyszer csak újra beszélgetni kezdtünk online. Én épp szabad voltam. Sajnos (vagy nem) ehhez nekem volt gyomrom.

Azóta már szétmentek, de már nem érdekel a dolog, nem tartom gerinces embernek. Csaltak már meg, nem akartam, hogy a másik nő miattam szívjon. Tudom, hülye vagyok, van ilyen.

36N

2023. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Volt, 2 ilyen férfi. Egy csomót panaszkodtak, hogy milyen szörnyű a kapcsolatuk, mennyire nem érti meg őket az asszony. Mondtam, hogy én házas emberrel nem kezdek. Váljanak el, akkor talán. Jaa az nem, nem lehet. Aztán az egyiknél annyira borzasztó volt a házasság, hogy még 2 gyerekük született. Én elítélem az ilyen férfiakat. Örülök hogy nem mentem bele egyikkel se.
2023. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Laylah ***** válasza:
93%
Volt ilyen, de nem csak vonzalom volt, hanem kölcsönös szerelem. Az tartotta vissza, hogy a felesége terhes volt az első gyerekükkel, és a gyereket soha nem áll szándékában apa nélkül hagyni (az ő szülei elváltak). Sosem történt köztünk semmi fizikailag, ha az egyikünk akaratereje elgyengült mégis, akkor a másikunk helyette is kitartott. Szerencsére túljutottunk ezen mindketten, bár baromi nehéz és hosszú volt. Csak azt sajnálom, hogy benne ragadt egy olyan házasságban, amit tulajdonképpen már régóta nem akar, de ez már nem az én gondom.
2023. okt. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha szeretok lesznek, ha nem... Mind1 ugy se lesz jo vege. Erzelmileg megterhelok az ilyen kapcsolatok es osszezavarjak az embert.
2023. okt. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha lenne akkor kerülném mint a pestist.
2023. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Kétszer volt ilyen.

Nem leszek senki szeretője. Ez amúgy is ilyen 22 csapdája. Ha félrelépne velem, akkor nem is kell, mert nekem a hűség alapvető. Ha meg olyan férfi, aki megérdemli a figyelmemet, akkor hűséges, tehát maximum barátok lehetünk.

A kutya harapás szőrével bevált. Kell keresni mást, aki leköti a gondolataim és feldúlja a libidóm, és pár nap múlva tényleg csak barátként tekintek a foglaltra.

2023. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Volt, es tenyleg nem lettem szereto. Fizikai kontakt nem volt koztunk, mondjuk a munkahelyen feltuno is lett volna. Szerelmesek lettunk egymasba, azota ossze is hazasodtunk es kozos gyereket is szeretnenk. Az elejen sokan fujoltak minket, megkaptuk az “elhagytad a csaladodat egy krvaert” sztorit. Ez egyreszt nem fedi a valosagot, masreszt az esetek tobbsegeben lefekszik egymassal a ket illeto, viszonyt folytatnak es megis a hazastarsaval marad az ember, remelve, hogy titokban marad a dolog. Nalunk nem ez volt, honapokon at csak beszelgettunk, kaveztunk, nem tortent semmilyen lopott erintes, szex meg plane nem. Egy csok a munkahelyen kivul, par nappal kesobb en elkoltoztem az exemtol, a ferjem egy honap mulva a felesegetol. Azota vagyunk egyutt, 3,5 eve es tavasz ota hazasok is.
2023. okt. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!