Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan, hogy kölcsönös volt a vonzalom egy házas férfival, de eldöntöttétek, hogy nem lesztek szeretők?

Figyelt kérdés
Tudtátok ezt tartani vagy végül elragadtak az érzelmek? Mi lett a történet vége?

2023. okt. 20. 06:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 Amit az utolsó bekezdésben írtál, jó módszernek tartom, konkrétan az egyetlen igazán hatékonynak. De hogyan vagy hol tudtál ilyet találni? Nekem rajta kívül senki nem képes "lekötni a gondolataim és feldúlni a libidóm", mindenki csak untat vagy idegesít, semleges vagy taszít, nehezemre esik chatelgetni velük, rábírni magam a személyes találkozásra, arról nem lelépni pár perc után stb. Pedig nem szörnyű alakokról van szó, csak nem tudnak rám úgy hatni... Így meg beleragadtam ebbe az állapotba.
nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Kemény, nem irigyellek. Mióta vagy ebbe'...?
nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ezzel a férfival most csak nyár óta. Az előzőn (bár nem volt házas, hanem más okból nem működhetett a kölcsönös vonzalom ellenére) gyakorlatilag ennek a mostani férfinak a felbukkanása és rám gyakorolt hatása "léptetett túl", és az a gond, hogy szinte napra pontosan 10 év telt el a kettő között... Abban a 10 évben is ez ment mindenki mással, akár aktívan kerestem, akár csak passzívan hagytam, hogy belépjen az életembe, úgyhogy most eléggé kétségbe vagyok esve, hogy megint hosszú évekig vagy akár soha többé már nem jön "szőr a kutyaharapásra".
nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen, néha dugunk és ennyi.
jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14) akkor nem hozzad szol a kerdes, mert ti szeretok vagytok...
jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!