Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért a Fb poszt akasztotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a Fb poszt akasztotta ki? 3 éve vagyunk szeretők egy 7 hónappal ezelőtti programon készült fotó sarkában ott van a férje (oldalt áll, idegenek tuti nem ismerik meg). Rám írt viszonyom van e a férjével. Fél óra múlva visszavonta, letiltott.

Figyelt kérdés
Sokan tudják együtt vagyunk, céges rendezvényeken együtt jelenünk meg.

2023. okt. 26. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdôte vonta a férjét, aki megesküdött, hogy akkor nem voltatok együtt. Neki az az esemény vagy az a nap valamiért különösen fontos.
2023. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
És te mit irtál neki?
2023. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem válaszoltam, mert mire megtettem volna, tiltott
2023. okt. 26. 20:25
 4/14 anonim ***** válasza:
És mit válaszoltál volna neki?
2023. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4

Semmit szerintem betojt a feleségtől, lett volna fél órája válaszólni.

2023. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Voltam nős pasi szeretője, de soha meg sem fordult a fejemben, hogy kiposztoljak olyan képet amin rajta van. Ha felismerhető, ha nem.. Ez egy íratlan szabály! Szerintem ha valaki kitesz ilyen fényképet abban egy kicsi szándékosság is van.. Aztán lehet azzal mentegetőzni, hogy "jajj de szinte fel sem lehet ismerni.." Aki ismermi felismeri!
2023. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6

Ja de amikor a pasi felesége ráírt a kérdezőre azért akkor már nem volt olyan bátor a kérdező hogy visszaírjon 😂😂😂

2023. okt. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Mindentől függetlenül bűncselekményt követtél el, mivel kipakoltad a netre a képét az engedélye nélkül. Ennek a büntetési tétele 5 év is lehet. Szóval én lehet, aggódnék, ha nagyon felhúztad az asszonyt...
2023. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Remelem lebuktok
2023. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 mivel, hogyan?

Olvasd újra, a fotón lévő személy nem a feleség.

2023. okt. 28. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!