Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lehet kezdeményeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet kezdeményeznem nála, ha alig ismerjük egymást, de lájkolja a posztjaimat?

Figyelt kérdés
Tudom, sokak számára dedós kérdés, de adok egy kis magyarázatot. Adott egy lány, aki az egyik volt gimis osztálytársamnak volt a barátnője, évfolyamtársnőnk volt. Gyakorlatilag látásból ismertem őt, amikor mentek buszhoz/vonathoz az osztálytársammal, vagy amikor átjött hozzánk egy-egy szünetben, hogy találkozzon a sráccal, akkor láttam őt, és köszöntünk, kb. ennyi volt az ismeretségünk. Ez vagy 20 éve volt. A fb anno feldobta őt is ismerősnek, megjelöltem, gondoltam, nincs vesztenivalóm. Vissza is igazolt, de nem beszéltünk ott sem. Nem vagyok nagy közösségi oldalas ember, ritkán teszek közzé bármit is (pl. a tudományos tevékenységemről), szóval nem lájkvadász típus vagyok. A minap kitettem egy dolgot, és ahogy végignéztem a lájkolók névsorát, ő is ott volt, aztán láttam, hogy korábban is tetszett már neki bejegyzésem. Furcsa, mert tényleg alig ismerjük egymást. Nem tudom, próbáljak-e közeledni hozzá, most szerintem nincs senkije, sem a kapcsolati státuszánál nincs megadva semmi, sem a képei nem utalnak pasira. Viszont rengeteg ismerőse van, biztosan népszerű lehet, és nem is tudom, mit írhatnék neki. Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata, volt már olyan, hogy valaki kezdeményezett egy lájkolójánál?

2023. okt. 3. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Írj rá nyugodtan, csak könyörgöm ne annyit, hogy Szia! Meg, hogy Szia, mizu xDD

Nekem is volt, hogy írtak pasik ismeretlenül közösségi médián, és mikor ilyeneket hozzám vágnak, egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele.

2023. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem tudsz neki mit írni, akkor minek akarsz írni? 🤔
2023. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2: És ha te nem tudsz értelmes választ adni, akkor minek írsz ide?
2023. okt. 3. 20:16
 4/16 A kérdező kommentje:
#1: Ismeretleneknek nem szoktam írni (kivéve társkeresőkön, de ott is igyekszem normális, épkézláb üzenetet megfogalmazni). Viszont kicsit hülyén érzem magam, egyrészt fura, hogy lájkol, másrészt nehéz elindítani egy beszélgetést, nem kérdezhetem meg tőle, hogy "hogy vagy", ha egyszer alig ismerjük egymást.
2023. okt. 3. 20:18
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

"Érdemes lehet kezdeményeznem nála, ha alig ismerjük egymást, de lájkolja a posztjaimat?"


"Viszont rengeteg ismerőse van, biztosan népszerű lehet, és nem is tudom, mit írhatnék neki."



Ezért kérdeztem rá, hogy minek te voltál rá kíváncsi, hogy érdemes-e.


Egyértelműen nem érdemes, ha nem tudsz beszélgetni és félsz attól hogy nem érsz fel hozzá, mert olyan sok ismerőse van.

Ha egyszer nem tudsz ismerkedni, kommunikálni, kisebbségi komplexusban szenvedsz, akkor nincs értelme.🙃

2023. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Megptóbálhatod.

Részemről ha valaki vaslami érdekeset ír lájkolom. Aztán azt is elfelejtem / nem is figyelem, hogy ki írta.

2023. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5: Tudok beszélgetni, ha egyszer beindul, de a kezdet nehéz, mert alig ismerem őt. Egyébként ha valakinek sok ismerőse van, az azért is nehézséget jelenthet, mert nyilván x embert ismer, és csak-csak megfordul a fejedben, hogy ha ennyi ember mellett is egyedül van, akkor vajon benned látni fog-e annyi pluszt, ami kiemel téged a többiek közül, és miért nem talált közöttük valakit magának.
2023. okt. 3. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:

Ergó nem tudsz beszélgetni és önbizalomhiányos vagy. Nincs értelme, először javíts önmagadon, vagy írj neki és közben/elutasítás után hozd magad rendbe.


Egyáltalán semmi ördögtől való azt írni hogy:


Szia Móni, gondoltam rád írok, mert likeoltad a képeim. Bocsáss meg ha tolakodásnak tűnik, de ezáltal úgy érzem, hogy nosztalgiázni szeretnék és érdeklődni nagy vonalakban hogyan zajlott az életed. Ha nyomulásnak tekinted-e üzenetet megértem és előre elnézést kérek, ha gondolod tilts le/ ne írj vissza semmit.

További szép napot!

2023. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz egy rövid üzenetet összehozni! Ha nem reagál rá, akkor tudod miért nem: vagy azért mert nem vagy az esete, vagy azért, mert creepy-nek tart. Tovább állsz. Ennyi. 😂
2023. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8: Oké. "Ha nyomulásnak tekinted-e üzenetet megértem és előre elnézést kérek, ha gondolod tilts le/ ne írj vissza semmit." Ez totál megalázkodó szöveg, eddig az volt velem a bajod, hogy nem tudok beszélgetni és önbizalomhiányos vagyok, erre írjak neki egy olyan szöveget, ami tele van bocsánatkéréssel? Korbácsoljam is meg magam? Tényleg kíváncsi lennék, hogy melyik nőnek jön be egy ilyen szöveg. Mondjuk az első fele még egész épkézlábnak tűnik.
2023. okt. 3. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!