Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egyszerre szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szeretni a feleségét és a szeretőt is? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szerető. Több éve. Azt mondja, el fogja miattam hagyni a feleségét. Hogy csak engem szeret. Közben tudom, hogy továbbra is egy ágyban alszik a feleségével és van köztük rendszeres szex is, amit sokszor a párom kezdeményez. Azt mondja, az csak szex, nem érez az asszony iránt semmit, és tényleg el fogja hagyni, de még a gyerek miatt nem tudja.

Lehetséges, hogy tényleg belém szeretett? De még időre van szüksége és tényleg csak érzelem nélküli szex van köztük? Létezik ilyen? Vagy ha engem szeret, de vele szexel, akkor most végülis engem csal meg? Szerethet, ha mással szexel?



nov. 4. 05:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ő hazudik, téged csak kihasznál, mert hagyod. Legyen már önbecsülésed és hagyd el!
nov. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Több éve ez megy. Ha tényleg téged szeretne, már rég elhagyta volna az asszonyt, el ne hidd neki.


Ne legyél ennyire naiv...legyen önbecsülésed és dobd ki a francba.

nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Menj férjhez, tarts szeretőt, és akkor majd meg tudod.
nov. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%
Senkit nem szeret. Akit szeretünk, annak nem bsszuk át a fejét. Ő neked is meg a feleségének is hazudik. Bár ki tudja, még az is lehet hogy a felesége tud rólad csak nem érdekli. De hogy neked hazudik az fix. Ha szeretne már veled lenne. Ha 100 gyereke lenne az asszonytól akkor is.
nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel a szöveggel tud fix p.nciként tartani téged. Soha nem fog elválni miattad, max. ha kipattan a botrány és a felesége kidobja.
nov. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%

Hogyne lehetne. Olvasd el Radnóti verseit, amiket a feleségéhez, Gyarmati Fannihoz írt (amiknek az irodalmi értékéről lehet vitatkozni, de azzal azért nem lehet azzal vádolni, hogy érzelemmentes, papírízű költemények lettek volna), majd gondold végig, hogy valahogy mégis éveken keresztül ott volt neki a szeretője, Beck Judit.

Tudom, itt a GYK-n mindenki az erkölcs bajnoka, és ha párkapcsolata van, rá se néz senkire, de a halandók között ez nem így működik. Pláne, hogy a szexualitáshoz (jellemzően a férfiak részéről) kevésbé szükséges az érzelmi elköteleződés is. Ennyit arról a kérdésről, hogy szerethet-e egy férfi két nőt egyszerre. Szerintem igen, bár az is igaz, hogy alapvetően mást értenek a “szeret” kifejezés alatt, mint te vagy én.

A te konkrét helyzeted szempontjából viszont ez majdnem irreleváns. Ha éveken keresztül nem történt változás, nem is fog, amíg nem lépsz. Az én ismeretségi körömben kétfajta olyan eset történt, amikor valóban otthagyta a feleségét a szeretője kedvéért: az egyikben a nő ultimátumot adott, hogy ha X időpontig nem költözik el a feleségétől, akkor mindennek vége, a másik esetben a csaj terhes lett.

A leírásod alapján évek óta hiteget, te pedig ettől függetlenül megadod neki, amire vágyik. Miért lépne bármilyen irányba is, mikor van jelenleg egy boldogtalannak mondott, valószínűleg egyébként messze nem olyan rossz állapotban lévő házassága, meg mellette ott vagy neki te is? Bármit tenne is, kevesebb jutna neki a mostaninál, akár anyagilag, akár szexuálisan.

Ezzel nem azt mondom, hogy egyetértek vele, csupán azt, hogy ebben a helyzetben teljesen logikus, hogy évek óta nem lépett semmit. És amíg a sarkadra nem állsz, hogy vagy vége mindennek, vagy folytassuk normálisan, addig ez így is fog maradni.

nov. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

A férjemet szeretem mint embert, a szeretőmet úgy szeretem mint egy férfit.

Olyan nincs, hogy mind a kettőbe szerelmes valaki.

nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%

Kamu. Ha annyira szeretne elvállna (bár valószínűleg téged is otthagyna).

Lehet kedvel és ragaszkodik valamennyire...mondjuk ha bármit jelentenél neki legalább nem hitegetne.

nov. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket se szereti
nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ő önmagát szereti.

Fut itt a gyakorin egy 1000 válasszak rendelkezik kérdés. Abban a kedves kérdezi elhagyta a családját a szeretőért, de nehogy azt hidd, hogy ez sűrűn megtörténik. Az a kérdező most egy kivert, csóró kutyaként él az anyjával. Azt mondogatja, hogy boldog, de nem hiszem.

Ha a te párod nem akar kivert kutya lenni és van némi esze, nem válik. Ott a békés otthona, ha válik, ha van is pénze, lakása stb, valószínű feleződne az asszonnyal, ami senkinek se hiszem, hogy hiányzik.

Szóval nem, nem szeret senkit. Jól érzi magát otthon, ahol minden megszokott és kényelmes, jó neki veled, ahol izgalmat, másik szexet kap, de ennyi.

nov. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!