Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egyszerre szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szeretni a feleségét és a szeretőt is? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szerető. Több éve. Azt mondja, el fogja miattam hagyni a feleségét. Hogy csak engem szeret. Közben tudom, hogy továbbra is egy ágyban alszik a feleségével és van köztük rendszeres szex is, amit sokszor a párom kezdeményez. Azt mondja, az csak szex, nem érez az asszony iránt semmit, és tényleg el fogja hagyni, de még a gyerek miatt nem tudja.

Lehetséges, hogy tényleg belém szeretett? De még időre van szüksége és tényleg csak érzelem nélküli szex van köztük? Létezik ilyen? Vagy ha engem szeret, de vele szexel, akkor most végülis engem csal meg? Szerethet, ha mással szexel?



2023. nov. 4. 05:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
88%
Óvatosan ezzel. Én sose lennék senkinek se a szeretője. De ha nincsenek gyerekek, ott sokkal könnyebb. Ahol család és gyerekek vannak, ott minden sokkal nehezebb. Ahogy itt is olvasható, a kapocs a gyerekek miatt megmarad, sokszor ha ki is lép a férfi a házasságból, később ügyesen visszatáncol. Jobb egy tiszta, tehermentes kapcsolat.
2023. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
90%

#31: Gyerekek, senkinek nem sikerül felfogni, mit jelent egy szeretői viszony? Ha mindenki független, ha nincs titok, ha nem kell bujkálni, az nem szeretői viszony, hanem párkapcsolat!

Aki szeretői viszonyba kezd, legyen már annyira "reális", hogy megérti: abban nem ő az első. Aki ezt nem tolerálja, ne kezdjen olyannal, akinek van valamilyen kötelezettsége. A szeretői viszony a szexről kell hogy szóljon. Aki olyan önző, hogy ezt nem viseli, éljen normális kapcsolatban.

2023. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Utolsó : és a félig titkos kapcsolat az hova tartozik? Az én esetemben a férfi, akit szeretek, elköltözött kB 2 hétre otthonról, majd vissza. Nem úgy, mint régen, mármint én nem tudom ott mi zajlik, mivel én nem vagyok ott. Azt mondta, hogy megbeszélte a feleségével (van gyerek), hogy velem van, engem szeret, de lakhatási gondjai miatt szeretne a közös otthonban élni. Sokszor van, hogy az elvál felek egy fedél alatt élnek, míg nem adják el a házat, de ők nem akarják eladni a gyerek miatt és nem is váltak el. Tehát amolyan nyitott házasság ez vagy nem tudom. Eljön hozzám, velem van, együtt vagyunk, de utána ugyanoda megy haza, ott alszik, ott kel fel, ott eszik iszik, fürdik, ahol eddig is. Annyi a változás, hogy szabadon eljöhet velem találkozni. Hogy ez micsoda, nem tudom, azt mondják ez a nyitott házasság. De akkor mi vagyok én ebben a kapcsolatban? Nem szerető, mert nem tiktos. De mivel nem vált el, az hülyén hangzik, hogy a barátnője vagyok valakinek, akinek van felesége és el sem váltak. Azt mondta, hogy a gyereket is nagyon felzaklatta, hogy ő elköltözött es még időre van szüksége, hogy le tudja azt zárni. Hogy a gyereknek jót tesz, hogy ott lakik.
2023. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"engem szeret, de lakhatási gondjai miatt szeretne a közös otthonban élni."

Hozzad nem tudott volna koltozni?

2023. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
#34 nem, sajnos nem, én a szüleimmel élek. Bár mondtam, hogy jöhet ide, de nem akart jönni, azt mondta ez még korai neki. Mondjuk nem azt mondtam, hogy költözzön ide, csak hogy alhat itt. De nem akar jönni.
2023. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Szerintem teged meg a feleseget is kihasznal a pasi. 2 het utan visszament, szerintem az asszonyt is eteti meg. Abban sem vagyok biztos, hogy tenyleg zold utat kapott a ferj.
2023. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szoktunk látogatóba menni az ő szüleihez, ők tehát ismernek engem, bár nem igazán kedvelnek. Főleg az anyukája az, aki nem kedvel és ő nem is sajnálja a beszólásokat rólam. Azt mondja, hogy a párom rendesen együtt él a feleségével és együtt is alszanak, de mivel én ezt nem láttam, lehet ez csak nekem szól, hogy rosszul érezzem magam. Nem igazán tudom hányadán állunk. Eljön, találkozunk, akár egész nap, haza is kísér, de utána mégsem velem jön haza. Az, hogy ott mi történik, nem látom. Nehéz ez nekem, hosszú vajúdás volt, mire sikerült rávennem, hogyha nem boldog, jöjjön el otthonról. Nehezen hozta meg a döntést, az első nap, mikor eljött, nagyon szomorú volt. Amikor otthon van, rendszeresen ír nekem, de ha velem van, akkor nem olyan sűrűn, de mindig ír a nejének, hogy mi van otthon, hogy van a gyerek, mit csinálnak stb. Együtt mennek vásárolni, együtt főznek, együtt esznek. Amikor velem van, akkor imádom és szerintem ő is imád engem. Sok barátom azt mondja, ez butaság, ha elhagyta a családját és visszament, már ott is fog maradni.
2023. nov. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Nekem kicsit naivnak tunsz...

Figyi, nem mondom, hogy nem szeret teged a ferfi, de az 1000%, hogy kihasznal. Most ez lesz eletetek vegeig (vagy mig valaki megunja), hogy egy ismert/elfogadott szereto leszel es orulj, ha veled tolti a napja egy reszet a ferj?? Mert elhagyta a csaladjat, de aztan megis visszatancolt. Elég onzo egy pasi.

2023. nov. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
#38 én 28 vagyok, ő 35. Már kB 20 éves kora óta ismeri a nejét, hosszú kapcsolat majd házasság és gyerek. Amit titokban voltunk együtt, addig mindig vacilált, hogy helyes - e amit tesz, de egy idő után azt mondta, hogy kezd hozzám érzelmileg kötődni. És egyre kevésbé akart otthon lenni, egyre jobban velem. Azt gondoltam, ha elköltözik, az végleges. Egy barátjához költözött. De voltak gondok és először csak nappal ment vissza a családjához, majd kitalálta, hogy egy éjjel ott marad, de azt mondta a nappaliban alszik. Aztán azt mondta, marad a barátnál, de kiderült pár hét után, hogy hazudott és hetek óta visszaköltözött a családjához. De akkor ezt elmagyarázta, hogy a gyereknek szüksége van rá, nagyon ki volt borulva és láthatom, hogy nem jött ki a baráttal, ne kívánjam, hogy így éljen feszült légkörben, ahol mi sem tudunk nyugodtan találkozni. Hát így történt. Azt mondta x ideig marad, de most már azt mondja x ideig biztosan marad. Mintha még mindig nem döntött volna, pedig szerintem döntött, amikor elköltözött, akkor engem választott.
2023. nov. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!