Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egyszerre szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szeretni a feleségét és a szeretőt is? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szerető. Több éve. Azt mondja, el fogja miattam hagyni a feleségét. Hogy csak engem szeret. Közben tudom, hogy továbbra is egy ágyban alszik a feleségével és van köztük rendszeres szex is, amit sokszor a párom kezdeményez. Azt mondja, az csak szex, nem érez az asszony iránt semmit, és tényleg el fogja hagyni, de még a gyerek miatt nem tudja.

Lehetséges, hogy tényleg belém szeretett? De még időre van szüksége és tényleg csak érzelem nélküli szex van köztük? Létezik ilyen? Vagy ha engem szeret, de vele szexel, akkor most végülis engem csal meg? Szerethet, ha mással szexel?



2023. nov. 4. 05:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
61%
#6: Már miért is kéne a szeretőnek a sarkára állnia? Ő a szerető, ami alacsonyabb státuszú, mint a feleség. Ő van "titokba" ő nincs felvállalva ország-világ előtt. Tűrje el a helyzetét.
2023. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
25%

#11

Ez igaz lenne, ha az egész kapcsolat úgy nézne ki, hogy az elejétől fogva le van tisztázva az, hogy ez ennyi és nem több. De mint ahogy a kérdésből kiderül, ez nem így van, a faszi évek óta hitegeti a kérdezőt.

Az nyilván más kérdés, hogy egyrészt mit kezdjünk azzal, aki X évesen még mindig hisz a mesékben, másrészt hogy mi alapján vár el a kérdező korrektséget egy olyan embertől, aki csalja a feleségét.

Én a sarkára állós dolgot annak kapcsán írtam, hogy ebből a helyzetből valószínűleg csak így van esélye a faszival együtt kilépni, amit - a kérdés alapján - el szeretne érni. Ez független attól, hogy ki milyen “státuszban” van.

2023. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
79%
Fenyegesd meg, h elmondod az asszonynak.Ott sok minden ki szokott derülni. Nekem volt hasonló, házas pasi udvarolt, mondtam elmondom az asszonynak.. Soha többet a környéken nem láttam. 😂
2023. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
78%

#12:


"Én a sarkára állós dolgot annak kapcsán írtam, hogy ebből a helyzetből valószínűleg csak így van esélye a faszival együtt kilépni, amit - a kérdés alapján - el szeretne érni. Ez független attól, hogy ki milyen “státuszban” van."


Figyelj, ha a férfi komolyan gondolná, már rég lépett volna... Azért nem teszi, mert neki jó ez így, a szerető meg naiv, amivel a férfi visszaél. Az is egyértelmű, miért a feleségét választja. De ő akkor is csak egy "szerető", ő azért van, hogy a férfi szórakozzon. Amikor a nő ebbe a kapcsolatba belekezdett, ugyanez volt a helyzet. Ő képzel bele többet, nyilván a férfi is hitegeti, de mikor értitek már meg, hogy az élet az nem romantikus lányregény? Ha nem bírjátok elfogadni, hogy a feleség mellett csak másodhegedűsök lehettek, miért mentek bele szeretői kapcsolatba?

2023. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%
Miattam elhagyta a barátom a családját. De a mi helyzetünk nem lett jobb. Nem tud végleg elszakadni a családjától, állandóan közös programokat csinálnak stb. Persze az jó, hogy most már nem kell titokban találkozni, de a családja utál engem, lenéznek, nem fogadnak el. Sokszor van a gyerekeivel, tehát nem lett teljesen szabad. Én otthon lakom továbbra is, ő egy barátjával vett ki közös lakást. Nem élünk még együtt, szóval fogalmam sincs hova tartunk.
2023. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
63%

Kétszer is voltam ilyen szituban.


Az egyik másfél évig tartott, és nem tudtam, hogy szerető vagyok. Bármikor lett volna lehetősége engem választani, ha annyira rossz volt az asszonnyal, hogy neki megérte kettős életet hazudni. De nem, utólagos elmondása szerint hetente összevesztek. Tehát hetente ott volt a lehetőség, hogy engem válasszon, mint stabil pont, de nem, ő mindig visszament. Pedig szeretett mindkettőnket... Aha. Ahogy borult minden valahogy mégiscsak rájött hogy hát neki az asszony kell.


A másik viszonynál tudtam, hogy van feleség, de csak 2 hónapig tartott, okulva az előbbi esetből itt nem hagytam, hogy hitegessen. Megadtam az esélyt, megadtam neki mindent amire elmondása szerint szüksége volt, mégis benne maradt a rossz házasságban, egy kicsi lépést sem tett volna, hogy kiszálljon. Illetve szóban nagyon tettre kész volt, de amúgy egy nyuszi volt. Mai napig rossz a kapcsolatuk.


Ennyit gondolok az ilyen férfiakról: 🤡🤡🤡🤡


Akik ilyennel hülyítik a második nőt, minden szempontból szánalmasak. És jó tanács, úgy a legjobb ilyenkor kiszállni az egészből főleg ha csalódást okozott, hogy boruljon az egész cirkusz. Csak hogy ne Te maradj a legnagyobb bohóc. Aztán el kell sétálni mint akinek semmi köze az egészhez. Aztán utána játszadozzanak tovább....

2023. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
A hatodik válaszoló minden egyes szavával egyetértek.
2023. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%

Szabj ki egy idopontot es mondd neki, hogy hagyja el a csaladjat addig, kulonben tenyleg vege a ti kapcsolatotoknak. Ha megteszi, akkor tenyleg szeret, ha nem akkor vegre megszabadulsz egy hazug csalotol.


Itt csak a ferj jar jol, szegeny asszony es gyerekei szenvednek majd a hulyesege miatt, de most meg te. En bekopnem...

2023. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%

#18:


"En bekopnem..."


Mert paraszt vagy... Amikor szeretői viszonyba kerültél, tudtad, hogy az örök vesztes, a második helyezés a tiéd, mégis belementél. Te is haszonélvezője voltál egy bűnös kapcsolatnak, most meg bosszút állnál...

Nagyon gerinces dolog, engedd meg, hogy gratuláljak.

[link]

2023. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
65%

Ha egy férfi szerelmes lesz beléd, az többet nem tud ránézni más nőre, nem viseli el más érintését minimum 2 évig.

Erről többet nem is kell mondani.

Meg amit a 18 as mond, hogy szabj neki időhatárt hogy hagyja el a családját, tehát ezt te taposd ki belőle ez recept a katasztrófára.

Ez egy szanalmas szöveg lenne es hamarosan megunna es meggyűlölne. Es majd téged hibáztatna, x év után, ha meg is tenné, hogy miattad ment tönkre a házassága, mert te robbantottad ki onnan, es ő sebezhető volt akkor es most minden a te hibád.

Kell ez neked ?

Így képzeled el a szerelmen alapuló kapcsolatot amire jó lesz emlékezni majd?

2023. nov. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!