Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet egyszerre szeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre szeretni a feleségét és a szeretőt is? Vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Én vagyok a szerető. Több éve. Azt mondja, el fogja miattam hagyni a feleségét. Hogy csak engem szeret. Közben tudom, hogy továbbra is egy ágyban alszik a feleségével és van köztük rendszeres szex is, amit sokszor a párom kezdeményez. Azt mondja, az csak szex, nem érez az asszony iránt semmit, és tényleg el fogja hagyni, de még a gyerek miatt nem tudja.

Lehetséges, hogy tényleg belém szeretett? De még időre van szüksége és tényleg csak érzelem nélküli szex van köztük? Létezik ilyen? Vagy ha engem szeret, de vele szexel, akkor most végülis engem csal meg? Szerethet, ha mással szexel?



2023. nov. 4. 05:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
19- nem vagyok ilyen kapcsolatban, a kerdezonek adtam tippet.
2023. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
20-pedig altalaban a szeretok ultimatumot adnak, a dontes a csalo felen mulik... nem kell idot huzni, eveket elpazarolni. Ha meg szereto mellett dont, ugy is kiderul, hogy csalta az asszonyt.
2023. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
78%

"Es majd téged hibáztatna, x év után, ha meg is tenné, hogy miattad ment tönkre a házassága"

Nem a szereto miatt ment tonkre, a ferfi azt allitja nem jo mar a hazassaga. Aki az ultimatum utan masra veri a feleloseget egy kis goreny

2023. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz az sem, hogy ha elhagyja az asszonyt, akkor téged szeret. Én adtam szeretőként ultimátumot, el is hagyta a nejét. Aztán kiderült kB fél év múlva, hogy igazából sose hagyta el, a gyerekek miatt rendszeresen találkoztak és kiderült, hogy amikor kettesben voltak, rendszeresen szexeltek is. Tehát úgymond ezután már engem csalt. Utána én elhagytam és ők azóta is úgy, ahogy együtt vannak.
2023. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
77%
Valamilyen szinten varhato attol, aki honopokon-eveken at csal titokban. Lathatod milyen konnyen megy ezeknek, a fagyi visszanyalt.
2023. nov. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
54%

Én mostanság kezdtem el szeretőt keresni. De nem hülyítem a leendő partnerem. Kellemes együtt töltött pillanatok és ennyi. Az lenne a legjobb ha házas lenne ő is.

F

2023. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
26 szinte mindenki igy kezdi, aztan megis zudul a lavina
2023. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
54%

27

Szingliként voltam szeretője elhanyagolt feleségeknek. Sose megyek túl az alap célomon.Persze tudom hogy sokaknak nem megy, a hirdetésemben benne is van hogy csak olyan aki tudja tartani magát egy ilyen viszonyban.

2023. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Nyilt hazassag, meg se fordul a fejedben? Igy az asszony is meg te is lehetsz massal... Es nem kell titkolozni, hazudni, elarulni a masikat. Lehet a feleseged is vevo lenne egy szeretore.
2023. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%
Csak önmagát szereti. Azt szereti, hogy ez a helyzet neki így jó, kényelmes, hogy az egész világ körülötte forog, hogy két nő is a kedvében jár, hát hülye lenne bármelyik részéről lemondani. Így beleringathatja magát, hogy ő valami félisten. Ha sír, csak önmagát siratja, ha sajnálkozik, csak önmagát sajnálja. Ha otthagyná valamelyikőtök, csak azon sóhajtozna meg keseregne, hogy mennyi minden volt amit kapott tőle, és most már nem kapja.
2023. nov. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!