Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annyira hiányzik pedig sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik pedig sosem volt igazi. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a hűtlen férj. 33 éves vagyok. A feleségem mellett össze ismerkedtem egy kollégámmal akivel HÁROM ÉVIG MINDEN NAP beszéltünk. Mindenem volt. A barátom, a haverom, a testvérem, és a szerelmem is. Igen! Mindenem. Mindent megbeszéltem vele, a problémáim, a betegségeim és mindent is.

Ő is házas, azonban a férje tudott rólunk, mint barátok. Nem szólt érte. Ahogy a feleségem sem. Aztán mikor kezdett ez nagyon eszkalálódni akkor a feleségem látta rajtam hogy ez már sok. Választanom kellett .


A három év alatt nagyon sokszor volt hogy túl léptünk határokat. Nem volt fizikálisan semmi köztünk. Olelesek amelyek majdnem csókig mentek, valamit szexuális töltetű beszélgetések, egymás izgatása szavakkal, majd sóvárgás. Nagyon nagyon jó volt.


Nem jöttünk össze. Ő nem bízott bennem én pedig nagyon féltem hogy sérülni fogok hiszen ennyire még senkit sem...


A vége az lett hogy a választás miatt mindent megszakított velem. Töketlennek tart, tiltott és nem szol hozzám. Ennek már 3 hónapja. A melóban néha dumálunk, de nem vesz rólam tudomást. Egy hiteltelen kisgyermek lettem a szemében és nem pedig az a férfi aki tüzet okoz neki titokban.


Kicsit naivan azt érzem hogy ha elválnék talán lenne jövőnk. Talán akkor majd jönne ha látja hogy független vagyok.


Egész nap rajta jár az agyam. Folyamatosan . Hianyzik.

Feltekeny vagyok mindenkire akivel beszél, aki férfi mellette, és magamat egy csődnek érzem...


Hogyan tovább?? Mi a megoldás? Belehalok..


nov. 4. 18:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Tegnap vagy tegnapelőtt is írtál ki kérdést róla. Írták már többen, hogy felejtsd el és válj el.
nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Igazából a válás nem rossz ötlet. A feleséged se ezt érdemli.

A házasságodnak meg annyi.

nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%

2-es: Miért kellene elválnia? Azért, mert szerelmes egy másik nőbe? Senki se szerelmes folyamatosan évtizedekig ugyanabba. Ha még el is válik, magára marad. Nem csalta meg a feleségét vele.

Mivel a szívszerelme elhidegült tőle, én a legjobbnak egy munkahely váltást tartanék, mert akkor megszűnnek a találkozások, idővel túlteszi magát rajta.

nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Azért kéne, mert 33 éves, nem 63 éves, előtte az élet!
nov. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
4-es: Ez nem könnyű kérdés. Lehet, hogy a feleségével is szeretik egymást, alapjában véve jó a kapcsolatuk. A lángolás pár év után mindig elmúlik (néhány kivételtől eltekintve). Inkább plátói érzelmek esetén van arra esély, hogy élete végéig szerelmes lesz bele az ember, de az is nagyon ritka. Ha valaki 33 évesen kilép egy alapjában véve jó házasságból, akkor ha később szerelemből újra is nősül, azzal is le fog csillapodni a lángolás pár éven belül, utána megint beleeshet egy kolléganőbe, és így tovább. De arra is van esély, hogy nem talál igazán jó társat, az elvált nej meg új partnert talál és nem lesz visszaút, két szék közt a földre fog ülni.
nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
3 évig semmi szex? Akkor a családot választanám.
nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Te egy elméjű ember vagy. Bezárt Lipotmező, látszik is.
nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

5 ös, hogy szeretheti a feleségét, ha más nőbe szerelmes? Legalabbis annak éli meg ezt, hogy szerelem. Azt jelenti, hogy semmi lelki affinitás es kapcsolat nincs köztük.

De a masikat se igazan csak egy fantázia. Ha nem az lenne mar reg lett volna szex nem tudott volna ellenállni 3 evig a kísértésnek

nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A házasságodnak meg semmi értelme. Legyen benned annyi férfias gerinc hogy allj ki magadért es azert amit szeretnel.

Merj kockáztatni.

Éld meg a nagy szerelmed draga, a valóság lesz a próbája a süteménynek

nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8-as: Szerintem te összekevered a szeretetet a fellángolással. Az ember lehet egyidejűleg több emberbe is szerelmes, az egyiket szeretheti nyugodt házastársi szeretettel, ami egy alacsony lángon égő érzés, de fellángolást átélhet más irányába is. Ha mindenki kilépne a házasságából egy fellángolás esetén, nem sokan ünnepelnék meg az aranylakodalmukat. Egy hosszú házassághoz önfegyelem is kell. Épp ezért nem kell kiélni minden vágyát az embernek. Emberek vagyunk és nem állatok. Van olyan, hogy valaki lemond a szerelem beteljesüléséről.
nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!