Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annyira hiányzik pedig sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik pedig sosem volt igazi. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a hűtlen férj. 33 éves vagyok. A feleségem mellett össze ismerkedtem egy kollégámmal akivel HÁROM ÉVIG MINDEN NAP beszéltünk. Mindenem volt. A barátom, a haverom, a testvérem, és a szerelmem is. Igen! Mindenem. Mindent megbeszéltem vele, a problémáim, a betegségeim és mindent is.

Ő is házas, azonban a férje tudott rólunk, mint barátok. Nem szólt érte. Ahogy a feleségem sem. Aztán mikor kezdett ez nagyon eszkalálódni akkor a feleségem látta rajtam hogy ez már sok. Választanom kellett .


A három év alatt nagyon sokszor volt hogy túl léptünk határokat. Nem volt fizikálisan semmi köztünk. Olelesek amelyek majdnem csókig mentek, valamit szexuális töltetű beszélgetések, egymás izgatása szavakkal, majd sóvárgás. Nagyon nagyon jó volt.


Nem jöttünk össze. Ő nem bízott bennem én pedig nagyon féltem hogy sérülni fogok hiszen ennyire még senkit sem...


A vége az lett hogy a választás miatt mindent megszakított velem. Töketlennek tart, tiltott és nem szol hozzám. Ennek már 3 hónapja. A melóban néha dumálunk, de nem vesz rólam tudomást. Egy hiteltelen kisgyermek lettem a szemében és nem pedig az a férfi aki tüzet okoz neki titokban.


Kicsit naivan azt érzem hogy ha elválnék talán lenne jövőnk. Talán akkor majd jönne ha látja hogy független vagyok.


Egész nap rajta jár az agyam. Folyamatosan . Hianyzik.

Feltekeny vagyok mindenkire akivel beszél, aki férfi mellette, és magamat egy csődnek érzem...


Hogyan tovább?? Mi a megoldás? Belehalok..


2023. nov. 4. 18:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20-as: Elolvastad egyáltalán részletesen a kérdést? A házastársak tudtak mindketten erről a szerelemről. Amikor az érzelmi kapcsolat már felerősödött, a kérdező felesége lépett közbe, hogy válasszon a férfi kettejük közt. Ő a feleségét választotta, erre a másik nő elfordult tőle. Olyanokat írsz, aminek köze sincs a kérdéshez. A feleség igényt tartott a férjére, aki őt választotta. Testi kapcsolat nem volt a másik nővel.A kérdező szenved, hogy a másik nő érzelmileg is elfordult tőle. Abban kér tanácsot, hogy vészelje ezt át.

Szerintem pont azért nem feküdt le a másik nővel 3 évig, mert nem akarta megcsalni a nejét. De az érzelmeinek nem tudott parancsolni. Itt nem egy testi jellegű félrelépésről van szó, hanem arról, hogy valaki az élete szerelmét későn találta meg és ez a kapcsolat már nem teljesedhetett be. Az ilyesmi valóban komoly szenvedést tud okozni. Mindenesetre szinte minden szerelem elmúlik pár év után, ezért túl lesz rajta. Ha nagyon zavaró a nő jelenléte, ha lehetséges, váltson munkahelyet, mert a személyes találkozás megszűnése segíti azt a folyamatot, hogy túl legyen rajta.

2023. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Figyelj 20 as ez mind szep amit mondasz, en azonban kötve hiszem, hogy a masikkal nem volt testi kapcsolat! 3 evig csak írkáltak???? Ez nem logikus . Mit lehet 3 evet írkalni ahol nincs szex??? Mai primitív felnőttek ilyesmivel nem foglalkoznának hogy 3 évig Radnóti verseket írkáljanak egymasnak.

Azert állította be plátóinak itt hogy a válaszolók ne támadják ki, es adjanak érdemleges választ es így még szimpatikusnak is tűnik, hiszen nem lépte at a hatart csak “lángolt”....

Egy baj van, hogy az IQ m nem a szobahőmérséklettel egyenlő.

De nekem mindegy ez az egesz , en többet nem is írok es nem is erdekel ez a finomkodó magat sajnáltatni akaró kérdező

2023. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Felesége helyett úgy vágnám ki a francba a retyerutyaival egyutt hogy meg ő kérdezné az irányt

Hadd szenvedjen mashol a szenvedő fejével a bús lator

2023. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!