Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Annyira hiányzik pedig sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik pedig sosem volt igazi. Mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a hűtlen férj. 33 éves vagyok. A feleségem mellett össze ismerkedtem egy kollégámmal akivel HÁROM ÉVIG MINDEN NAP beszéltünk. Mindenem volt. A barátom, a haverom, a testvérem, és a szerelmem is. Igen! Mindenem. Mindent megbeszéltem vele, a problémáim, a betegségeim és mindent is.

Ő is házas, azonban a férje tudott rólunk, mint barátok. Nem szólt érte. Ahogy a feleségem sem. Aztán mikor kezdett ez nagyon eszkalálódni akkor a feleségem látta rajtam hogy ez már sok. Választanom kellett .


A három év alatt nagyon sokszor volt hogy túl léptünk határokat. Nem volt fizikálisan semmi köztünk. Olelesek amelyek majdnem csókig mentek, valamit szexuális töltetű beszélgetések, egymás izgatása szavakkal, majd sóvárgás. Nagyon nagyon jó volt.


Nem jöttünk össze. Ő nem bízott bennem én pedig nagyon féltem hogy sérülni fogok hiszen ennyire még senkit sem...


A vége az lett hogy a választás miatt mindent megszakított velem. Töketlennek tart, tiltott és nem szol hozzám. Ennek már 3 hónapja. A melóban néha dumálunk, de nem vesz rólam tudomást. Egy hiteltelen kisgyermek lettem a szemében és nem pedig az a férfi aki tüzet okoz neki titokban.


Kicsit naivan azt érzem hogy ha elválnék talán lenne jövőnk. Talán akkor majd jönne ha látja hogy független vagyok.


Egész nap rajta jár az agyam. Folyamatosan . Hianyzik.

Feltekeny vagyok mindenkire akivel beszél, aki férfi mellette, és magamat egy csődnek érzem...


Hogyan tovább?? Mi a megoldás? Belehalok..


2023. nov. 4. 18:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na ne mondd 10 es, hogy ez a nyugodt házastársi szeretet? Es hogy szeretik egymást. Ez a szeretettől es a tisztelettől olyan távol van, mint innen Mekka
2023. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mikor en a feleségem mellől írkalok egy masik nőnek, aki tud a feleségemről nehogymar ez szeretet es tisztelet lenne!

Vagyis az a liba röhögi a feleségem, mert jobbnak érzi magát

Tehat röhögtetem a feleségem.

Es ez lenne a bizalom es a szeretet ? a nyugodt házasság ?

2023. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:

Válts munkahelyet, ne kínozd magad azzal, hogy a közelében vagy.

Én nőként voltam hasonló helyzetben, de az talán ennyire nem volt durva, és “csak” 1 évig tartott és nem volt összeveszés a végén. Úgy lett vége, hogy ő munkahelyet váltott.

Nem mondom, hogy könnyű volt, de nagyjából 1 év után már túl vagyok rajta nagyjából. Semleges sose lesz nekem, de érzelmileg a nagyja már a múlté.

Drukkolok neked, hogy tovább tudj lépni.

2023. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ne váltson munkahelyet hanem vesse bele magat ebbe a nagy drámai szerelembe, ahol az a pláne hogy szenvedni kell egymásért es nehez a hegedűkoncert háttérből

Meg kell kapni egymast 24 órában elmúlik garantáltan a nagy szerelem se perc alatt

2023. nov. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14-es: Ha elolvastad volna a történetét alaposan, abból kiderül, hogy a nőnek se kell már.
2023. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Tragikus. Énekeljen egy dalt akkor a love storyt
2023. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, milyen érzéketlen hozzászólók gyűltek ide.
2023. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ja en érzéketlen? Hat a kérdező, aki a felesége mellől éli meg a NAAAAGY szerelmet ahogy ő mondja “Ő VOLT 3 ÉVIG IGEN A MINDENEM” es közben a felesége mellett kel es fekszik es az főz mos rá. Es küldi a szívkuldiket az asszony háta mögül. Igazi jellembajnok.

Talan illene elválni

Addig is megtapsolom jó ?

2023. nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as: Valóban érzéketlenül viszonyulsz hozzá. A szerelem nem kérdezi, csak jön. Nincs tekintettel a házassági papírra sem. Más kérdés, hogy nem feltétlenül helyes bármibe belebonyolódni, amíg házasságban él valaki, de én együttérzek a kérdezővel. Mi az, hogy "illene" elválni? Mi közöd hozzá? Ez csak rájuk tartozik. Nem tudom, miért képzelik egyesek, hogy ha valaki megházasodik, akkor utána már nem szerethet bele senkibe? Vannak, akik szerelmesek lesznek, de senkinek nem mondják el, csak némán szenvednek belül évekig. Aztán sokszor pár éven belül rákot vagy valami más súlyos betegséget diagnosztizálnak náluk. Az élethosszig tartó házasságnak legtöbbször ez az ára. Fellángolásokat nem érdemes követni, mert jönnek-mennek. Ha mindenki az összes ilyen vágyát kiélné, akkor a legtöbb ember két-három éves ciklusokban elválna meg újraházasodna. Amúgy sokan, akik nem házasodnak meg, pont így élnek. Pár évig tart egy szerelmi kapcsolat, ha jön egy újabb fellángolás, utánamennek, vagy akkor is kilépnek, ha elmúlt a lángolás. Így egy gyökértelen vándorlássá válik az életük.
2023. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Hogyhogy ez “csak rájuk tartozik”???

Miert e feleség tud erről a tragikus szep szerelemről? Szerintem nem

Es ezáltal meg van FOSZTVA a jogától hogy dönthessen, hogy maradjon a házasságában ebben a háromszögben, vagy nem.

Ő az ebben a triászban aki semmit nem tud. De róla mindnyájan. Ja, ez fair ?

Es ha a szerelem csak úgy jön es nem válogat, ami igaz, ok elfogadom!

Akkor miert vár a nagy szerelemben 3 évet írd es mondd három evet a kérdező ? Ja előbb biztos akar lenni, hogy lianozhat ?

Ja, nagyon fair es szep történet

2023. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!