Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk/férfiak, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, milyen szöveggel léptek le otthonról ha a szeretőtökhöz mentek? Milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés
nov. 6. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A szeretőmhöz megyek!
nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Ügyeletes vagyok.

Lőtérre megyek.

Konferenciára megyek.


Havi 1-2 X.

nov. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Éjszakás műszakba megyek
nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem otthonról kell lelépni, hanem munka után találkozni. Otthon meg azt mondani, hogy határidős munka volt és tovább bent kellett maradni. Heti 1 belefér.
nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Általában melóra hivatkozok. De mivel más műszakban dolgozunk, van pár szabad órám minden nap.
nov. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép kapcsolatok. Gratulálok es boldog Karácsonyt mindenkinek a családi körben
nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam mondani semmit. El kell mennem valahova...
nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6: a kerdezo oszinten kerdezett valamit, amire (Valszeg) oszinte valaszok jonnek, akkor te ne kritizald oket legyszives meg akkor sem, ha te nem ertesz egyet vele.


engem nem erint mar regota, de en anno nem magyarazkodtam, mindig megtalaltam az ures orakat, amikor raertem erre arra.

mar elmultak ezek az idok.

nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És sohasem lettetek számonkérve hogy mégis merre jártatok? Nem érezte otthon a másik hogy itt valami/valaki van még?
nov. 9. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:

9 az attol fugg, a megcsalt fel ennek orul vagy sem.

Ha jobb nelkule vagy o is felremegy akkor minek kerdezgetne? Orul, ha nincs otthon.

Ha masik felben meg vannak erzelmek es onerzet is, akkor nyilvan elobb utobb gyanut fog.

Ha nincs onerzete akkor meg akkor se fog kerdezgetni, ha ott elotte dugod a szeretodet.

nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!