Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túlbonyolítom és túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlbonyolítom és túlságosan ráparázok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kérdéseket feltenni, de tanácstalan vagyok. Rosszindulatu kommenteket kérlek ne írj. Nyáron majdnem elváltunk férjemmel, teljesen elhidegültünk egymástól. Ezidő alatt megismertem valakit, nagyon sokat beszélgettünk, kaptam tőle egy nagyon drága nyakláncot. Igazából csókon kívül nem történt több. Viszont ő is házas, hasonlóképp voltak a problémák náluk is. Viszont a párja megtudta, mert megtalálta a nyaklánc blokkját és így rákeresett hogyan néz ki. Majd meglátta rajtam. Véget vetettem ennek a nyári "kalandnak", lelkifurdalás miatt is. De a nő bekattant (érthető okokból) már azt is tudja hol lakok és " nyomozgatni" kezdett hol dolgozom. Mindenáron leakar ülni 4en beszélni, azt akarja hogy megtudja férjem. Tudom hogy elkellene mondanom, mert így tiszta, így normális a helyzethez képest. A srác próbálja megbékíteni és lenyugtatni a nőt, de nem igazán megy neki. Mit tegyek? Mi lenne a jó megoldás? Nagyon megbántam a dolgot, tudom hogy ehhez két ember kellett de úgy érzem csak én bűnhődök emiatt.
nov. 7. 07:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezt hívják úgy, hogy "következmény". Nem fogod tudni elkerülni, szóval vállald a felelősséged, bármi is történjen...
nov. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Mond el a ferjednek, jobb ha tőled tudja meg.

A nőt meg küld el a pcsb.

nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tudom, csak rettegek és nagyon szégyenlem magam. Viszont attól van gyomoridegem, hogy sakkban vagyok tartva és másra vagyok utalva. Egyszerűen nem tudom hogy adagoljam be neki.
nov. 7. 08:06
 4/27 A kérdező kommentje:
Közvetlen nem a nővel beszélgetek, hanem nagyon ritkán a sráccal és ő meséli el ezeket.
nov. 7. 08:08
 5/27 anonim ***** válasza:
49%
Marpedig ezen az uton vegig kell menni. A legtobb megcsalas ki szokott derulni. A bunhodesre visszaterve, nem csak te fogsz bunhodni, hanem a ferjed is. Meg a masik hazaspar is, akkor is, ha egyutt maradnak. Az mar nem az a kapcsolat lesz, amire kellemes lesz visszaemlekezni. Miert gondoltad, hogy neked jar egy nyaklanc egy idegentol? Ez micsoda? Kapzsisag, nagyravagyas, onzoseg, hiusag? Vagy ezek udito kevereke? Durcan letertel az utrol, kell neked a kinozanito pofon, Murphy elintezte. Neked az elejen volt dontesi lehetoseged, eleg rossz dontest hoztal. Most a ferjed fog donteni es enhedd meg neki, hogy o is meghozhassa a sajat donteset. Csak neked azert kell szurkolnod, hogy o is rossz dontest hozzon, mert akkor illetek egymashoz. A jo dontes az lenne, bogy menjel anyukam a lancos ficsurhoz, neked arra volt szukseged.
nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Kire vagy utalva?
nov. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nekem jár az a lánc? Kaptam, nem elvártam. Az már más, hogy alapból el sem szabadott volna fogadnom. De ki mondta hogy nekem az jár? Nem értem ezeket a lekezelő szavakat. Mindenesetre a többiben meg igazad van
nov. 7. 08:35
 8/27 A kérdező kommentje:
A másik pár annyira nem bűnhődik mert náluk ez már a 4.eset
nov. 7. 08:46
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Tevedsz. Ez nekik mar a 4. buntetes es meg igy sem tanultak belole. Csupa boldogsag lehet a kozos eletuk.
nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyakláncot add vissza.
nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!