Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túlbonyolítom és túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlbonyolítom és túlságosan ráparázok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kérdéseket feltenni, de tanácstalan vagyok. Rosszindulatu kommenteket kérlek ne írj. Nyáron majdnem elváltunk férjemmel, teljesen elhidegültünk egymástól. Ezidő alatt megismertem valakit, nagyon sokat beszélgettünk, kaptam tőle egy nagyon drága nyakláncot. Igazából csókon kívül nem történt több. Viszont ő is házas, hasonlóképp voltak a problémák náluk is. Viszont a párja megtudta, mert megtalálta a nyaklánc blokkját és így rákeresett hogyan néz ki. Majd meglátta rajtam. Véget vetettem ennek a nyári "kalandnak", lelkifurdalás miatt is. De a nő bekattant (érthető okokból) már azt is tudja hol lakok és " nyomozgatni" kezdett hol dolgozom. Mindenáron leakar ülni 4en beszélni, azt akarja hogy megtudja férjem. Tudom hogy elkellene mondanom, mert így tiszta, így normális a helyzethez képest. A srác próbálja megbékíteni és lenyugtatni a nőt, de nem igazán megy neki. Mit tegyek? Mi lenne a jó megoldás? Nagyon megbántam a dolgot, tudom hogy ehhez két ember kellett de úgy érzem csak én bűnhődök emiatt.
2023. nov. 7. 07:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Férjednek mit hazudtál kitől kaptad a nyakláncot? Mert ha a nő látta gondolom a férjed is.
2023. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem kérdezett róla semmit
2023. nov. 8. 05:53
 23/27 anonim ***** válasza:
Milyen is az a nyakláncocska🤨...?
2023. nov. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Versace collana nyaklánc
2023. nov. 9. 05:40
 25/27 anonim ***** válasza:
23as már ne is haragudj ennek mi a f@ sz köze van a kérdéshez?🤣🤣 Kérdező én nem olvastam végig mindent de a helyedben beszélnék a férjjel, első kézből tudja meg és 2.ez csók volt, és te lezártad, a témát.Az hogy kiderült..hát ez van.
2023. nov. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25-ös: "ennek mi a f@ sz köze van a kérdéshez?"

Kettőt találhatsz. Fog menni...?

2023. nov. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Legalább megnyugtató volt a válaszom?
2023. nov. 9. 07:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!