Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Túlbonyolítom és túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlbonyolítom és túlságosan ráparázok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam kérdéseket feltenni, de tanácstalan vagyok. Rosszindulatu kommenteket kérlek ne írj. Nyáron majdnem elváltunk férjemmel, teljesen elhidegültünk egymástól. Ezidő alatt megismertem valakit, nagyon sokat beszélgettünk, kaptam tőle egy nagyon drága nyakláncot. Igazából csókon kívül nem történt több. Viszont ő is házas, hasonlóképp voltak a problémák náluk is. Viszont a párja megtudta, mert megtalálta a nyaklánc blokkját és így rákeresett hogyan néz ki. Majd meglátta rajtam. Véget vetettem ennek a nyári "kalandnak", lelkifurdalás miatt is. De a nő bekattant (érthető okokból) már azt is tudja hol lakok és " nyomozgatni" kezdett hol dolgozom. Mindenáron leakar ülni 4en beszélni, azt akarja hogy megtudja férjem. Tudom hogy elkellene mondanom, mert így tiszta, így normális a helyzethez képest. A srác próbálja megbékíteni és lenyugtatni a nőt, de nem igazán megy neki. Mit tegyek? Mi lenne a jó megoldás? Nagyon megbántam a dolgot, tudom hogy ehhez két ember kellett de úgy érzem csak én bűnhődök emiatt.
2023. nov. 7. 07:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a nőt, vagy hogy látta meg a láncot? Kicsit zavaros történeted. Mindenesetre két dolgot tehetsz. Reménykedsz, hogy az "ex" pasid ( akivel ugye még mindig tartod a kapcsolatot) elsimítja a dolgot, vagy bevallod te magad úgy, hogy menthető legyen a kapcsolatod. Ködös történetek előadásában elég jónak tűnsz.
2023. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Vissza akartam adni a srácnak, de nem engedte
2023. nov. 7. 08:54
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Te mit bűnhődsz most éppen, miről beszélsz? Hoztál pár döntést, most pedig éled a következményét. Ezt van pofád bűnhődésnek hívni? :D

A férjed mindenképp meg fogja tudni, jobb ha tőled. Onnantól kezdve meg viseled amiért megdolgoztál.

2023. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
65%

Én visszaadnám a pasinak a nyakláncot, és ignorálnám a feleségével együtt. Rendezzék a házasságukat, ez nem a te dolgod - (amit a csaj akar az netto baromság és teljesen felesleges,semmit nem old meg)

Hagyd, hogy kitombolja magát, ez a férje felelőssége nem a tied.


Neked ott a saját házasságod.

Az, hogy megcsókoltál egy nős férfit nem túl szép dolog, de önmagában nem válóok. A legtöbb kapcsolatban vannak hullámvölgyek, és van hogy az egyik fél meginog. Én annyit mondanék a férjemnek, hogy szeretném rendbehozni a házasságunkat és megkérdezném partner e benne. Ha igen elmondanám, hogy nyáron meginogtam, de a csókon kivül más nem történt. Az ajándékot meg visszaadtam. Erre a férjed lép valamit.

A hisztérikával ne foglalkozz, nem vele élsz házasságban. Ha esetleg mégis becsengetne hozzátok parádézni, akkor teljesen nyugodt hangon ki kell kiserni az ajtón vagy a kiskapun.

2023. nov. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Az is meger egy miset, hogy kivel kezdtel viszonyba. Pont egy ilyenre kellett racuppannod? Ez csak noveli a megalazast a ferjed iranyaban. Egy suttyo hajlektalannal meg jobb eredmenyt ertel volna el, de a szint kb ugyanaz.
2023. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Igen hát a srác is "szépen" adta elő magát, késöbbiekben derült ki a valója. Nem tudtam, hogy milyen ember. A nőt személyesen nem ismertem, csak látásból és facebookon ismerősöm. Egy képen látta a nyakláncot is. A srác elmondása szerint azért akar leülni 4esben beszélgetni, hogy a férjem is megtudja a dolgot. Egyébként az, hogy kutat utánam és ha esetleg becsöngetne is az már durván zaklatásnak minősíthető nem?
2023. nov. 7. 09:43
 17/27 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg ennyi történt csak,nem érdemled meg az egész

hercehurcát,mert itt persze mindenki a legrosszabbakat kívánja neked,jó magyar szokás szerint,de klíváncsi lennék,ha ők jártak volna

a te helyedben,biztos az erkölcs csőszeiként visszautasították volna

az ajándékot.. Szóval card le őket..

Semmiképp sem vagy köteles leülni velük,nehogymár a nő dirigáljon,

mit csináljatok...Hagyd ezt rájuk, ha meg jelenne bármilyen formában

ignoráld,tudomást se vegyél róla.Csak nincs erre ideje és módja

hogy utánad járkáljon... Ha a férjedhez mégis eljutna, mondd el neki

az igazat.Ennyit meg kell bocsájtania,ha valóban szeret vagy szeretett

valaha.

2023. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy a 14-es írja. Előfordul az ilyesmi egy hosszú kapcsolatban, ne hagyd magad fenyegetni. Szépen letiltod mindenhonnan a nőt es teszel ra magasról. A férjétől neha érdeklődj, hogy mi a szitu. Ha semmikeppen sem tudod elkerülni a hisztit, akkor viszont ülj le a ferjeddel, toled tudja meg. Biztosítsd róla, hogy mennyire megbantad, es szeretnel dolgozni a kapcsolatotokon. Es tobbet ne legyel hülye, látod, hogy nem eri meg.
2023. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Rendben, hát kicsit megnyugodtam köszönöm szépen
2023. nov. 7. 10:07
 20/27 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy tul okos, az tuti. Hogy lenne zajlatas, ha soha szoba sem alltatok es nem is talalkoztatok? Esznel vagy, amikor ilyenekrol beszelsz? Ketlem. Milyen szintre kell sullyedni ehhez az ertelmi vilaghoz, amiben elsz? A ferjeddel ia felveheti kozvetlen a kapcsolatot, nem tiltja a torveny. Az, hogy te ezt nem akarod, az a kutyat sem erdekli. Mentsd az irhad, ahogy tudod. Ha bevallod, akkor kisebb lesz a koppanas, de ahhoz gerinc is kene, neked az meg nem is volt. Ez a tenyallas.
2023. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!