Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők!Megcsaltátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Megcsaltátok már a párotokat azért mert nem volt szex jóideje,vagy nem olyan minőségben?Egyszeri volt vagy szeretőt kerestetek?

Figyelt kérdés
dec. 9. 23:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
34%

Ha boldog második házasságban élnél, akkor erre az egész kérdésre legyintettél volna egyet és boldogan a férjed kajaiba bújtál volna. Ehelyett inkább megkeseredetten a hűségről osztod az észt. Azaz bocsánat, javítom, az első házasságodból ítélve inkább beletörödéseddel osztod az észt. Addig míg ő is le nem lép. 😄 De talán volt annyi magadhoz való eszed, hogy valami rákenyszerült palit választottál, akinek nem lenne hova mennie.

Felelősség vállalás? Szerinted ez mi, ha nem személyeskedés? Ne te döntsd már el, hogy nekem hogy kellene élnem éa miért kéne felelősséget vállalnom. Miért nem vállalja az a felelősséget, aki recskázni jobban szeret, mint szexelni? De látod ezzel a felelősség vállalással ismét oda lyukadunki mi, hogy benned nagyon mély nyomot hagyott a lelépett férjed. Biztos nagyon boldogan élhetsz. Titkon reszketve, hogy meg ne csaljanak.

dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
22%
Hű mennyi frusztráció! :D Téged a szeretőd sem basz meg rendesen, úgy látom! :D Szánalmas takonygerincű az ilyen véglény, mint te!
dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
17%

#21 Egyszer talán felnősz és felelősséget vállalsz. Ha nem, akkor majd jön a karma. Vagy nem. Sokan élik le ilyen boldogtalan, keserű alakként az életüket, mérgezve az egész családjukat, gyerekeiket.


Kívánom, hogy egyszer te is olyan boldog lehess, mint én! :)

dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
9%
😄 Az a szánalmas aki úgy papol a hűségről, hogy megcsalva kidobták. 😄
dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
18%

#24 Nem tudsz semmit az egész sztoriról, csak szeretnéd, ha így lenne. Ahogy azt feltételezted feljebb, hogy férfi vagyok, meg hogy semmit nem tudok arról, ez milyen. Aztán ahogy kiderült, hogy tévedtél, támadsz. Mert valahol, ha nagyon mélyen is, van lelkiismereted és tudod, hogy nem helyes, amit csinálsz, és emiatt rossz embernek érzed magad. Sajnálom, hogy ilyen nehéz a lelked.


De tudod, ha mindez igaz is lenne, amit feltételezel, akkor csak annyit jelentene, hogy én tudom, mennyire fáj, amikor a magadfajták hátba döfnek, mert félnek, hogy elveszítik a jólétet, amit együtt elértünk.


Én már megbékéltem, megtaláltam a helyemet az életben, nem véletlenül kívántam neked is ezt. Ezennel kiléptem, további kellemes estét!

dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
43%
Csak online játékba mentem bele, mert szükségem volt valami külső ingerre a masztimhoz. Testi kapcsolatot nem vállaltam be. A férjem évek óta nem keményedik, nincs erekciója. (szívműtétek)
dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%

Nem csaltam meg, van gerincem. Attól, hogy félrekefél valaki, otthon még nem oldódik meg a probléma a párjával.

Ha úgy alakult volna, hogy megoldhatatlan a dolog, ha azért nincs szex mert pl már nem akar engem, de legyen bármi más az oka, ha nincs megoldás/ a másik fél nem hajlandó megbeszélni/ dolgozni a problémán, akkor inkább előbb lezárnám a házasságom, minthogy mással szexeljek.

És még mielőtt az jönne, ez nem àlszentség, szimplán minimum emberileg megtisztelem a férjem azzal, hogy nem alázom meg, és nem mellesleg van annyi önbecsülésem,van egy igényszintem önmagammal szemben, ami alá NEM süllyedek le. És még ha a férjemmel addig is jutnánk, hogy valamelyikünk már nem akarja a másikat, akkor sem megoldás fèlrekefélni. Nem méltó hozzám. Sem az értékrendemhez.

dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
43%
21. Ilyen frusztrált, megalázott nőt, olyan támadó, fölényeskedő stílussal mint ami neked van, nem csoda hogy a recskát előbbre sorolja nálad a férjed.😂 Vagy már réges rég kefélget egy normális nőt is+.
dec. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Hosszabb távú volt.
dec. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Én nem csaltam meg, de amikor bejelentettem, hogy itt a vége, elköltözöm, akkor elkezdtem nyitott szemmel járni a világban. És hamarosan találtam is valakit, akibe első látásra beleszerettem. Viszont ez az egész olyan gyorsan jött, hogy gyakorlatilag senki sem hiszi el nekem, hogy előbb volt otthon a válás bejelentése és utána a szerető. Ráadásul neki tényleg volt felesége, de a találkozásunk után nagyon gyorsan eldöntötte, hogy elválik miattam és azonnal beszélt a feleségével. És így előállt egy muris helyzet: az ő ismerősei is, és az enyémek is azt feltételezik, hogy megcsaltuk a házastársat, viszont a férjem tudja, hogy ez nem így történt, az ő felesége meg érti, hogy mi/miért történt, mert az ő házasságuk csak a kirakatban volt rendben, az ágyban nem. Szóval: a két házastárs tudja-érti a dolgokat, de nem érdekük eloszlatni a félreértést, mi viszont nem foglalkozunk vele, csak élünk boldogan.Én mondjuk érzékelem pár kolléganő érzelmeit: irigykednek arra, hogy nekem volt erőm és lehetőségem kilépni és azonnal találtam valakit akivel boldog vagyok, ők viszont nem mernek sem kilépni, sem szeretőt tartani, de ezt úgy fogalmazzák meg, hogy 'tudod, az erkölcs...'. Hát, én vállalom kifelé az 'erkölcstelen' szerepét, a férjem meg úgy is tudja, mi történt, bár építgeti a 'relatív valóságot' az ismerősei felé.:)
jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!