Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők!Megcsaltátok már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Megcsaltátok már a párotokat azért mert nem volt szex jóideje,vagy nem olyan minőségben?Egyszeri volt vagy szeretőt kerestetek?

Figyelt kérdés
dec. 9. 23:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Sziaa. Igen.

5éve vagyunk együtt,mégis nézegeti a volt csaját,illetve a rosszlányokat. Jól esett. A szexel nem volt baj soha,nekünk,de ő másra vágyott én meg megkaptam mást. El mondtam neki. Én végig hűséges voltam a kapcsolat alatt. Ő mondta mindig,hogy ,,Százszor megcsalhatalak volna nagyobb mellű nőkkel!”. Megcsaltam egy nagyobb faszú emberrel. Lehet nyomni a pirosat. De arról nem tehetek,hogy nincsenek lufi melleim meg,hogy kurvákat nézz+a volt csaját.

Jól esett,megérdemelte!

jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Nem csaltam. Soha, semmijen módon. Nem szexchateltem, nem videoztam, nem nézek pöcörőket. Apáca életet élek. Elfogadás van. Magam megismerése, mert a hűség fontosabb. Kell, hogy a gyerek akit nevelünk jó példát lásson. Amikor rosszpasszban vagyok abból is max egy-két megkönnyebbítő könnycseppet lásson csupán.

Sajnálom azokat a nőket, de férfiakat is akik nem bírnak a nemiszervükkel sehogy sem és csak a máskikba bedugástól könnyebbül meg, mert nem értik azokat a dolgokat amik igazán boldoggá is tudjál tenni az életet.

febr. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 Grizesteszta ***** válasza:
57%

#32: Nagyon tiszteletre méltó a hozzáállásod. De lenne egy kérdésem: a gyereknek mi a szerinted jó példa? Az, hogy a szülei együtt élnek, tehát nincs válás, hanem együtt nevelik fel, vagy az, hogy a szülei boldogok? Persze, lehetőleg együtt, de ha nem, akkor külön-külön.


Mert ha már vannak eldughatatlan könnycseppek, akkor a házasság nem jó. Nem azért nem jó, mert nincs szex, hanem azért, mert nem őszinte. Ugyanis, ha őszinte lenne, akkor nem kellene a gyerek elől ( és a férj elől sem) dugdosni a könnyeket, hanem - az ő szintjén- meg lehetne mondani, hogy anya most szomorú, mert... Ha el kell dugni, akkor két ok miatt lehet ez: 1)vagy a gyereket akarod óvni- ami nem jó dolog, mert a gyereknek nem árt az, ha tudja, hogy a szülei is lehetnek bánatosak, csalódottak, hiszen neki is vannak ilyen érzései.

2) nem a gyerek elől akarod eldugni, hanem a férjed elől: akkor meg kár ezért a házasságért küzdeni....


És ezzel nem azt akarom mondani, hogy a szex az, ami igazán boldoggá teszi az életet, meg azt sem, hogy a szex nem releváns, hanem azt, hogy: akkor lehet boldog az életed, ha a családban őszinte lehetsz, és mind az örömödet, mind a csalódásaidat megoszthatod azzal, akivel élsz. És szerintem ez a megfelelő példa a gyereknek.


Minden esetre: sok sikert és sok boldogságot neked!

febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem eldugom. A gyereknek azt mondom, mert jól esik. A férjem előtt nem mert ha gyenge fos vagyok akkor még inkább kiábrandul. Miért? Mert valóban csak gyengeség az amikor a testiség hiánya miatt valaki már könnyeket ejt. Erősebb vagyok ettől. A néhai kikészülésekkel meg egy férfi mit sem tud kezdeni. 😉
febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Grizesteszta ***** válasza:

#34: Jaj, abból, amit írtál, még reménytelenebbnek érzem a helyzetedet. Mert a 34-ből az jött le nekem, hogy szerinted azért nincs szex, mert a férjed kiábrándult belőled. És ha azt látja, hogy a szex hiány miatt nem vagy jó passzban, akkor még inkább kiábrándul. És ezzel a kutya a farkába harap...

Szerintem éppen hogy a párkapcsolat az a szitu, amikor az ember lehet 'gyenge fos', mert a másik ember megérti , óvja, védi, támogatja. Ha meg ez nem így van, akkor ez már nem egy jól működő kapcsolat és akkor nem az egyetlen, és talán nem is a legnagyobb baj a szex hiány.:(

Az viszont baj szerintem ( a Te lelked szempontjából) ha ebben a házasságban neked 'erősnek' kell lenned... Így gondoltál már a helyzetedre?

febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
34-esként írom, nem. Ha bele gondolok és magam sajnálom az a gáz és a potyogtatott könnyek után összeszedem magam. Ügyes vagyok. Nem válok hisztissé sem. Más meg ne sajnáljon hanem talpig pasi legyen mellettem! Egy. Kettő nem azért vagyok valakivel, hogy pesztráljon. A gyereknek van arra szüksége. Nekem felnőttként nincs. Arra is szükség van, hogy jó példát lásson a gyermek. Igen.
febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!