Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a 40-es 50-es nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a 40-es 50-es nők már annyira leadják az igényeiket, hogy az ápolatlan, alkoholista férfiakra is rámásznak?

Figyelt kérdés
Mindegy csak legyen valaki aki hozzányúl, vagy szeretethiány, magányosság az oka? Mennyire elterjedt ez az országban, ennyire nincs más, hogy bárkire rá fanyalodnak? Legalább három esetről tudok ahol a nő rá van kattanva az enyhén szólva nem vállalható idősebb ötven körüli hapsira. Nem gazdag, ezért érthetlen, sokat káromkodik, iszik, nem finom ember, hogy lelki támaszt nyújthat. Azt is megérteném, ha barátkent tekint rá, de hát a testiseg szerepet játszik, viszont mint irtam ápolatlan, alkesz stb. A nők rendezettek, apoltak, nem isznak.

dec. 10. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nalam ilyen nem jatszik.

Ha nem eri el azt a alap minimum elvart szintet akkor kuka a pasi

dec. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Mivel egy 40-50 körüli nő már a kutyának se kell, nyilván aki pasit akar, leadja az igényeit, a többiből meg lesz őrült macskás nő.
dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Én 50-es nő vagyok, és kizárt, hogy összejöjjek el alkoholista selejttel. Mégsem vagyok egyedül.
dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Hitegességek csak magatokat ezzel 😂

A környezetemben a normálisabb 40-50 körüli nők gond nélkül találnak maguknak teljesen oké partnert különösebb erőfeszítés nélkül 😘

dec. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Ó, ha tudnád hányan pályáznak rám is (51N ) vagyok 😂

Kedvemre válogathat(NÉK) ha akarnám...és nem, nem értem be akárkivel, válogathattam!

dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan mentálisan sérült, kapcsolatfüggő nő, akinek mindegy, csak valaki legyen, ne maradjon egyedül. De ő is le fog lépni a pasi mellől, ha talál jobbat. Őket is csak ez vonzza az ilyen alkesz, selejt pasikban, hogy garantáltan fel lehet szedni, és aztán addig sincs egyedül, amíg keresgél.

Ez nem országos jelenség, mindenhol a világon előfordul. De nem túl gyakori.

dec. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nyilván a jó genetikájú, igényes válogathat, a többinek meg marad a selejt.
dec. 10. 10:34
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesóm ilyen. Egyszerű apakomplexus, mert az apánk egy szadista, nárcisztikus barom, aki mindig is negligálta az érzéseit. Persze jobban járt, mint én, akit viccből kínzott, én csak simán olyan bizalmatlan vagyok, hogy sosem fogok összejönni senkivel sem. Nem tudom melyik a rosszabb.
dec. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
A 40-es, 50-es nők között legalább annyi alkesz van, mint a férfiak között.
dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Még a 61 éves anyám is előbb rúgdosna odébb egy ilyet, mintsem akár egy pillanatra is megtűrje őket a környezetében, netán elviselje, hogy hozzáérjen.
dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!