Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az a 40-es 50-es nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a 40-es 50-es nők már annyira leadják az igényeiket, hogy az ápolatlan, alkoholista férfiakra is rámásznak?

Figyelt kérdés
Mindegy csak legyen valaki aki hozzányúl, vagy szeretethiány, magányosság az oka? Mennyire elterjedt ez az országban, ennyire nincs más, hogy bárkire rá fanyalodnak? Legalább három esetről tudok ahol a nő rá van kattanva az enyhén szólva nem vállalható idősebb ötven körüli hapsira. Nem gazdag, ezért érthetlen, sokat káromkodik, iszik, nem finom ember, hogy lelki támaszt nyújthat. Azt is megérteném, ha barátkent tekint rá, de hát a testiseg szerepet játszik, viszont mint irtam ápolatlan, alkesz stb. A nők rendezettek, apoltak, nem isznak.

dec. 10. 09:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ez nem ovoda, hogy rámondom az ellenkezőjét mindenre, látok mindent, azt írják itt hogy bizonygatok, nem bizonygatok semmit. Mindenféle proli suttyóra rászállnak bizonyos idős nők, sőt még ajándékokat is vesznek, mert azt mondja nekik amit hallani akarnak, hogy 'ilyen szépet még sosem láttam, mint te' ! Kb. Ez a színvonal. Persze ittasan minden szép, szóval még nem is hazudik sokat a pasas. :s
dec. 10. 18:22
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Hol látsz te ilyeneket? Én max. olyan alkeszokat látok nővel akik rajt ragadtak az asszonyon. A többi a hasonszőrű cimboráival esik-kel. Nem még nő... Szexről meg csak megkopott de legalább kiszínezett emlékeik vannak, régóta nem része a valóságuknak.
dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#21

Pont ez az, hogy nem bizonyítottál semmit. Csak tettél egy kijelentést, aminek semmi alapja.

dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem. Undorodom a szaguktól, na meg ennél igényesebb vagyok minden téren. N
dec. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!