Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon tetszik egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy házas férfi. Ő nem az az elhódítható típus, szerelmes a feleségébe és nagyon hűségesnek tűnik. De nekem emiatt tetszik még jobban, mert tudom, a vele lévő nő egyetlen és biztonságban van - szeretnék ilyen lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
dec. 11. 13:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
Remélem rájön a felesége, hogy mik a szándékaid, és jól felpofoz majd.
dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy épeszű házas férfi nem fogja ott hagyni a feleségét, főleg, ha szereti is.

Te milyen kapcsolatban vagy a házas férfival? Barátok vagytok? Hány éves vagy?

dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagy békén. Ne légy gerinctelen féreg. Hiába csábítanád el úgyis vele maradna. Bár ha téged választana téged is megcsalna, lehet pont az elméletben jövőbeli exfeleségével. Hiába kívánna meg, az csak vágy/fellángolás lenne míg a feleségéhez sokkal több minden kötné össze. Te húznád a rövidebbet. Tehát nagyon gyorsan verd ki a fejedből. Amúgy ha tényleg szereti, sőt (még) szerelmes belé nincs esélyed még 0,01% se!

Ne alázd le magad, ismerkedj egyedülálló férfiakkal! Jobban jársz hidd el!

dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk növessz gerincet és ismerkedj szingli férfiakkal.
dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd a sok álszent embert.Egyszer élünk!:-)
dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
15-ösnek igaza van. Mondd el neki, hogy szereted, aztán mehetsz haza sírni anyuhoz :D
dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
22%

Hú mennyi öntelt feleség verődött itt össze 🤭

Várható is volt, hogy nekiestek szegény kerdezőnek mintha azt írta volna hogy minden nős pasit el akar csábítani.. Még erre az egyre sem írta, hogy el fogja.

Annyira mégsem lehet oda értetek a férjetek ha már egy láthatatlan nőben is a vetélytársat látjátok 😉

Ne törődj velük! Az idő mindent megold, lehet hogy különbet is találsz!

dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%

Annyira mégsem lehet oda értetek a férjetek ha már egy láthatatlan nőben is a vetélytársat látjátok


Ha a szemem nem csal, mind azt írtuk, hogy nyugodtan lehet próbálkozni.

dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mit? Tessék, vidd a férjem, ha annyira kell! Tessék, most így jó? Idióta.
dec. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem tizenéves lehetsz. Majd elmúlik. Amikor tinédzser voltam, én is szerelmes voltam kb mindenkibe. Ez egy ilyen korszak, majd kinövöd.
dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!