Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agnetta kérdése:

A párom megmondta,h nem szerelmes, de velem tervezi az életét.Nem volt soha szerelmes.A régi üzikben talaltam olyat,hogy mást jobban szeretett. Nagyon bánatos vagyok. Azert van velem, mert anyagi biztonság fontosabb neki? Tegnap megkérte a kezem.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok.

2023. jún. 29. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Hu hat ez elég ….

Remelem, legalább nemet mondtal.

Az a helyzet, hogy lehet, hogy csak a saját definíciója szerint nem szerelmes, az viszont akkor is gond, ha az elejetol valóban nem érzett semmit és mást jobban szeretett.

2023. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Hasonlóan vagyok, mint a kérdező párja. 13 éve élünk boldog házasságban és van már két gyerekünk is.


Ez lehet, hogy nektek nőknek fontos a szerelem érzése, de ezt nem kell kivetíteni a másik nemre. Még akkor sem, ha el sem tudjátok képzelni, hogy akkor miért vagyok vele.


33F

2023. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

De hogy a p.csába lehet az, hogy valakivel együtt vagy évekig és nem érzel szerelmet? Rengeteg közös idő, beszélgetés, szex... Szerintem ő azt hiszi, hogy a szerelem az a rózsaszín ködös elvakult fellángolás.


Én nem lennék olyannal, aki nem szerelmes belém és sosem volt, pláne nem mennék hozzá.

2023. jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
De gyökér :D
2023. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaj 3-as, annyira egyet értek veled ! Egyszerűen idegőrlő, amikor a másik közli, hogy nem szerelmes, holott csak nem az a kamaszkori rajongás, rózsaszín köd, amit a másik iránt érez…
2023. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van különbség aközött ha valaki a pofáfba vágja hogy nem szerelmes beléd, soha nem is volt, vagy hogy azt mondja hogy neki esetleg mást jelent a szerelem.
2023. jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Persze, egyértelműen van!

Nyilván ez nagyon nagy bunkosag és nettó tiszteletlenseg volt.

De azért az is jellemző, hogy az emberek meg sem tudjak fogalmazni, hogy mit éreznek vagy mit nem és a többségük végig sem gondolja, hogy esetleg mást jelent neki a szerelem.

2023. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem túlértékeljük a nagybetűs, rózsaszín, habos-babos szerelmet.


A jelenlegi párom iránt sosem éreztem azt a mindent elsöprő, ostobaságig fokozott rajongást meg a pillangókat a hasamban, és mégis nagyon szeretem. Pont ezért működik jobban kapcsolat. Tisztàbb fejjel tudunk gondolkodni, tiszteljük és megértjük egymást, és ha kell, egy picit hátra tudunk lépni, és engedünk a magunk igazából. Na erre sosem voltam képes, amikor magam alá pisáltam a szerelemtől.


A naaaaaaagy, gyomorgörcsös szerelem elmúlik. Nem mondom, hogy nem léphet a helyébe egy nyugodtabb, megfontoltabb szeretet, de egyáltalán nem szükségszerű. Szerintem butaság emiatt haragudnod. Ne a romokomok meg a nyálas slágerek eszmevilágából vezesd le az életfelfogásodat.

2023. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, egyet értek, bár én azt a pillangos rózsaszín ködös dolgot fellángolásnak tartom és nem szerelemnek.

Szerintem a szerelem érzelmileg biztonságos és kiszámítható, nem kell stresszelni a másik miatt, emiatt nyilván nincs görcs sem, de ettől nem lesz kevésbé intenzív vagy unalmas, sőt.

2023. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Internyet ***** válasza:
55%

Ez igazából bármi lehet. Nem csak az a mindent elsöprő, gyomorgörcsös szerelem létezik, van, ami lassan alakul ki, békés, nyugodt. Az ember érezheti úgy, hogy kevésbé szerelmes, de inkább csak másképp. Előbbiben nem lehet tartósan funkcionálni (és alább is hagy), az utóbbi meg jellemzően konstruktív és segít kibontakozni egymás mellett meg az életben is. Meg az ember a régi szart amúgy is szereti romantizálni, aztán mikor szemtől szembe találja magát vele újra, csak pislog, mint hal a szatyorban, hogy "én őt valaha is?"...


Ha azt érzed, hogy csak anyagi érdekből van veled, "szüntesd meg" azt az érdeket és lássátok meg, mi történik, ha csak mint ember, partner vagytok jelen egy kapcsolatban. Lehet, hogy több van ott, mint gondolnátok.

2023. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!