Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nagyon tetszik egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy házas férfi. Ő nem az az elhódítható típus, szerelmes a feleségébe és nagyon hűségesnek tűnik. De nekem emiatt tetszik még jobban, mert tudom, a vele lévő nő egyetlen és biztonságban van - szeretnék ilyen lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
dec. 11. 13:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne ekézzétek a kérdezőt! Azt monda, szeretne olyan értékes nő lenni, mint az illető felesége...😏Ebben kér tanácsot szerintem
dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg olyan szeretnél lenni,akkor ne a sorsot hívd ki magad ellen,hanem keress egy szinli férfit,és viselkedj vele úgy,hogy te legyél a mindene.

Még egy észrevétel. Sokan írták,hogy az ő párjuk hűséges típus. 9 évig én ezt hittem.

dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
Timi, te vagy az?
dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
27%
Ha tanács kell csak szólj.Jópár házas pasival dugtam már mert a feleségeik nem tudtak alkotni:-)Az a pasi nem megy félre amelyiket rendszeresen kezelik:)
dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%
24-esnek igaza van. Ne azt mondd a pasinak, hogy tetszik neked, hanem hogy mit szólna egy kellemes órához/éjszakához/hancúrozáshoz kettesben az ágyban?
dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

#24 Ha ez komoly "ajánlat", engem érdekelne. De mindenekelőtt a "becserkészés" része vagy hogy hogy ugrasszam ki a nyulat a bokorból, hogy egyáltalán nyitott lenne-e rá. Kvára elegem van már azokból a pasikból, akik nem is érdekelnek, hogy velük kell vergődnöm mint pótlékokkal... Akkor inkább vele egy vagy pár alkalom.

#5

dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Keress valakit, aki téged fog ennyire szeretni, és szabad.
dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Kúrj vele!:-)
dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
73%
Ez a viselkedés már az alja,más pasi nincs a földön?Csodálkozunk,hogy itt tart a világ...
dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
66%
Én pl.elvből csak házas pasikkal dugok..Eddig még nem mondtak nemet.Megvan a saját technikám hogy bárki beadja a derekát.
dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!